آماده باش 49 تیم هلال احمر خراسان جنوبی برای امدادرسانی به سیلاب

به گزارش مجله استخدام جدید، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: 49 تیم هلال احمر در راستای امدادرسانی به حوادث احتمالی ناشی از سیلاب در حالت آماده باش کامل هستند.

آماده باش 49 تیم هلال احمر خراسان جنوبی برای امدادرسانی به سیلاب

به گزارش مجله استخدام جدید به نقل از مهر، محمد رحیم شهریاری، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی بیان نمود: 196 نیروی هلال احمر در قالب 49 تیم امدادی در 23 پایگاه ثابت، پایگاه امداد هوایی، شعب هلال احمر و تیم های واکنش سریع و دو تیم آنست (سگ های زنده یاب) برای امدادرسانی به حوادث احتمالی در آماده باش کامل هستند.

وی اضافه نمود: همچنین 107 دستگاه خودروی امدادی و پشتیبان آماده بکارگیری است.

شهریاری اظهار کرد: با توجه به سیلابی شدن مسیل ها از شهروندان خواستاریم در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها قرار نگیرند و از سفرهای غیر ضرور خودداری نمایند.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به کاهش دید افقی و لغزندگی سطح جاده از رانندگان می خواهیم ضمن همراه داشتن وسایل ایمنی و تجهیزات زمستانی، از داشتن زنجیر چرخ و سوخت کافی به خصوص در نقاط کوهستانی اطمینان حاصل نمایند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: هم میهنان در صورت بروز حادثه ضمن حفظ خونسردی با این مرکز تماس گرفته و یا به نزدیکترین پایگاه امدادی هلال احمر مراجعه نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 938

به "آماده باش 49 تیم هلال احمر خراسان جنوبی برای امدادرسانی به سیلاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده باش 49 تیم هلال احمر خراسان جنوبی برای امدادرسانی به سیلاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید