اتفاقی که کار مهاجم استقلال را سخت می نماید

به گزارش خبرنگاران، مرتضی تبریزی آخرین بازیکنی بود که در نقل و انتقالات تابستانی به تیم استقلال پیوست. تبریزی در حالی آبی پوش شد که فصل را با ذوب آهن شروع کرد و حتی در هفته نخست با پیراهن این تیم در قائمشهر مقابل نساجی به میدان رفت و در پیروزی خارج از خانه سبزپوشان نقش داشت. وی در هفته سوم لیگ برتر به تیم استقلال پیوست و کارش را هم در استقلال با گلزنی مقابل تراکتورسازی شروع کرد.

اتفاقی که کار مهاجم استقلال را سخت می نماید

تبریزی حتی قبل از حضورش در استقلال نیز با تیام، ماشین گلزنی فصل گذشته آبی پوشان مقایسه می شد و به زعم طرفداران استقلال دومین گلزن برتر فصل گذشته لیگ برتر برای پر کردن جای خالی تیام، بهترین گلزن فصل گذشته آبی ها به این تیم آمده بود و این همان مسئله ای است که می تواند برای تبریزی نگرانی ایجاد کند.

گلزنی تبریزی در اولین آزمونش با پیراهن استقلال این نوید را داد که می تواند جای خالی تیام را در فصل جدید پرکند. اما اولین گل تبریزی با پیراهن استقلال تا به امروز آخرین گل او هم حساب می گردد.

مقایسه کردن تبریزی و تیام باعث افزایش توقع از مهاجم جدید آبی پوشان است و این مقایسه کار تبریزی در ادامه مسیرش با آبی پوشان هم می تواند سخت نماید.

گرچه نحوه استفاده تبریزی در استقلال با تیام تفاوت دارد و شفر توضیح وظایفی متفاوت برای او تعریف نموده است، اما این مقایسه در فضای هواداری وجود دارد که این موضوع باعث ایجاد فشار روانی روی مهاجم جدید آبی ها می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اتفاقی که کار مهاجم استقلال را سخت می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاقی که کار مهاجم استقلال را سخت می نماید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید