احکام جدید کمیته انضباطی؛ سرمربی تیم اصفهانی محروم شد

به گزارش مجله استخدام جدید، تهران (پانا) - کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احکام جدید کمیته انضباطی را منتشر کرد.

احکام جدید کمیته انضباطی؛ سرمربی تیم اصفهانی محروم شد

به گزارش سایت رسمی فدراسیون،کمیته انضباطی آرای خود را در مورد تیم های لیگ رجحان صادر کرد.

*ملاقات تیم های سایپا تهران و نساجی مازندران در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر برگزار گردید که تیم سایپا به خاطر سوء رفتار تیمی ناشی از اخذ 6 اخطار از سوی داور، به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

*تیم ذوب آهن اصفهان در ملاقات برابر پیکان در هفته سوم به دلیل سوء رفتار تیمی ناشی از اخذ 5 اخطار از سوی داور به به پرداخت 90میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

*ملاقات تیم های خوشه طلایی ساوه و استقلال خوزستان از سری رقابتهای لیگ دسته اول روز نهم آذرماه برگزار گردید که از سوی علی کیانی،بازیکن تیم استقلال تخلفاتی نظیر فحاشی رکیک و ایراد ضرب عمدی نسبت به بازیکن تیم مقابل صورت گرفت. وی با صدور قرار دستور موقت به استناد ماده 100 مقررات انضباطی تا صدور رای مقتضی از همراهی تیم خود تا اطلاع ثانوی محروم است.

*وحید محمدزاده، بازیکن تیم ذوب آهن به دلیل اعتراض به داوری پس از اخراجش در ملاقات برابر ماشین سازی ، به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

*ملاقات تیم های نفت مسجد سلیمان و سایپا تهران در هفته دوم در حالی برگزار گردید که به دلیل حضور چند تماشاگر از تیم نفت مسجد سلیمان و فحاشی به بازیکن تیم مقابل، تیم نفت مسجد سلیمان به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

همچنین سید مجید حسینی، سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل استنکاف از اجرای حکم محرومیت به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

*رحمانی رضایی، سرمربی تیم ذوب آهن به دلیل نشر اکاذیب و افترا نسبت به مقامات رسمی برگزار کننده مسابقه و داوران ، با صدور قرار دستور موقت به استناد ماده 100 مقررات انضباطی تا صدور رای مقتضی از همراهی تیم خود تا اطلاع ثانوی محروم است و جهت ادای پاره ای از توضیحات باید روز24 آذرماه در کمیته انضباطی حضور داشته باشد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1410

به "احکام جدید کمیته انضباطی؛ سرمربی تیم اصفهانی محروم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احکام جدید کمیته انضباطی؛ سرمربی تیم اصفهانی محروم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید