اعضای شورای شهر تهران هرگز از شهرداری ملک یا آپارتمان نخریدند

به گزارش مجله استخدام جدید، اعضای شورای اسلامی شهر تهران خبر منتشر شده در یک سایت خبری را تکذیب کردند و عنوان شد که اعضای شورای شهر تهران هرگز از شهرداری تهران ملک یا آپارتمان نخریدند.

اعضای شورای شهر تهران هرگز از شهرداری ملک یا آپارتمان نخریدند

جهت دریافت خدمات اجرای درخت مناسب پشت بام با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش مجله استخدام جدید به نقل از اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای شهر تهران، اعضای شورای اسلامی شهر تهران که اسامی آنها در گزارش یک سایت خبری با عنوان سهم شورای شهری ها از املاک نجومی چقدر است ؟ مورخ 6 شهریور سال 95، این خبر را قویاً تکذیب کردند.

اعضای شورای شهر تهران در واکنش به این خبر ضمن تکذیب ادعای این سایت، گفتند: ما هرگز از شهرداری تهران ملک یا آپارتمان نخریده ایم و این بی اخلاقی های رسانه ای در سال پایانی شورا و در آستانه انتخابات هیات رییسه تنها نوعی سیاسی کاری و انحراف اذهان عمومی از فیش های غیر متعارف مسئولین دولتی است.

با توجه به اینکه این شایعه به طور گسترده و با بی انصافی در فضای مجازی در حال انتشار است، اعضائ شورا که اسامی آنها در خبر آورده شده، مدعی شده اند تا برای جلوگیری از ادامه اینگونه تهمت ها و بی اخلاقی ها از رسانه منتشر نماینده خبر شکایت می نمایند.

لازم به ذکر است در جدول جعلی منتشر شده با عنوان لیست واگذاری املاک به اعضای شورای شهر در مقابل اسامی دو عضو شورا هیچ گونه اطلاعاتی درج نشده و فقط اسم آنها ذکر شده است که این موضوع نیز، خود نشان از جعلی بودن و نگاه سیاسی و تخریب کارانه این گزارش است.

منبع: تسنیم
انتشار: 22 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 923

به "اعضای شورای شهر تهران هرگز از شهرداری ملک یا آپارتمان نخریدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای شورای شهر تهران هرگز از شهرداری ملک یا آپارتمان نخریدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید