افزایش علاقه به دانشگاههای کانادا با روی کار آمدن ترامپ

به گزارش مجله استخدام جدید، دانشگاه های کانادا اعلام نموده اند پس از انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا میزان درخواست ثبت نام در این دانشگاه ها به شدت افزایش پیدا نموده است.

افزایش علاقه به دانشگاههای کانادا با روی کار آمدن ترامپ

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید، سفر به آبشار نیاگارا و شهرهای پیشرفته تورنتو و مونترال را در کنار ما تجربه کنید.

به گزارش ایسنا به نقل از یو.دبلیو.نیوز، میزان بازدید پایگاه های اینترنتی دانشگاه های کانادا در روزهای پس از پیروزی دونالد ترامپ چند برابر شده است.

برای مثال بازدید از صفحه پذیرش دانشگاه تورنتو تنها یک روز پس از پیروزی ترامپ تقریبا 10 برابر شده است.

تد سرجنت نایب رییس دانشگاه تورنتو گفت: این موضوع بسیار تعجب برانگیز بود در روز هشت نوامبر میزان بازدید ما حدود 1000 بازدید بود که عددی طبیعی و نرمال محسوب می گردد اما در روز بعد یعنی روزی که نتایج انتخابات آمریکا اعلام شد، ناگهان تعداد آنها به 10 هزار مورد رسید.

نکته جالب توجه دیگری که در این زمینه وجود دارد افزایش میزان جستجوی عبارات کالج کانادا و دانشکاه کانادا است و بیشترین میزان جستجوی این کلمات در گوگل از نیویورک و کالیفرنیا بوده است و تعداد دفعات جستجوی این عبارات در روز 9 نوامبر بیش از دو برابر میزان آن در پنج سال اخیر بوده است.

مقامات دانشگاهی در کانادا اعلام نموده اند تنها قوانین کانادا را برای پذیرش دانشجویان مدنظر قرار می دهند و اتفاقات سیاسی تاثیری در تصمیم گیری آنها نخواهد داشت.

بعضی از صاحب نظران معتقدند بسیاری از مواضع ترامپ در دوران مبارزات انتخاباتی صرفا تبلیغاتی بوده و قابلیت اجرایی ندارند و به علاوه واکنش ها به انتخاب ترامپ بیشتر احساسی بوده است و باید برای دیدن روی واقعی دولت دونالد ترامپ کمی صبر کرد.

انتهای پیغام

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 8 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 888

به "افزایش علاقه به دانشگاههای کانادا با روی کار آمدن ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش علاقه به دانشگاههای کانادا با روی کار آمدن ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید