افشای روابط غیراخلاقی عروس ترامپ با مأمور سرویس مخفی آمریکا

به گزارش مجله استخدام جدید، کتاب جدیدی که قرار است به تازگی منتشر گردد از روابط غیراخلاقی یکی از عروس های رئیس جمهور پیشین آمریکا با مأمور سرویس مخفی پرده برداشته است.

افشای روابط غیراخلاقی عروس ترامپ با مأمور سرویس مخفی آمریکا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، کتاب جدیدی که قرار است به تازگی منتشر گردد از روابط غیراخلاقی یکی از عروس های دونالد ترامپ با یک مأمور سرویس مخفی آمریکا پرده برداشته است.

روزنامه گاردین که به نسخه ای از این کتاب پیش از انتشار آن دست یافته نوشته دو نفر از اعضای خانواده ترامپ روابط نزدیک و نامناسبی با مأمورانی که وظیفه محافظت از جان آنها را داشته اند برقرار نموده اند.

این کتاب توسط کارول لئولینگ، خبرنگار روزنامه واشنگتن پست نوشته شده و قرار است هفته آینده منتشر گردد. لئونینگ سال 2015 بعد از افشا کردن نقائص امنیتی سرویس مخفی آمریکا برنده جایزه پولیتزر شد.

او در کتاب جدیدش نوشته مأموران سرویس مخفی آمریکا گزارش داده اند وانسا ترامپ، همسر پسر عظیم دونالد ترامپ با یکی از مأمورانی که برای حفاظت از جان خانواده او منصوب شده بود قرار آشنایی گذاشت.

وانسا ترامپ مارس 2018 درخواست طلاق توافقی کرد و از دونالد ترامپ جونیور، فرزند ارشد رئیس جمهور سابق آمریکا جدا شد.

لئونینگ نوشته تیفانی ترامپ دختر رئیس جمهور سابق آمریکا که حاصل ازدواج او با دومین همسرش بود هم بعد از جدایی از نامزدش، زمان زیادی را با یکی از مأموران سرویس مخفی آمریکا می گذارند.

او در این کتاب نوشته مقام های سرویس مخفی از میزان نزدیکی روابط میان این دو نگران شده بودند.

مأموران سرویس مخفی آمریکا از برقراری روابط شخصی با کسانی که وظیفه حفاظت از جان آنها را به عهده دارند منع شده اند زیرا احساساتشان ممکن است در وظایف کاری شان اخلال ایجاد کند.

هنوز معین نیست که آیا ترامپ از روابط مأموران سرویس مخفی با دختر و عروسش با خبر بوده یا خیر اما او بارها خواهان عزل کارکنان سرویس مخفی بوده و آنها را برای انجام وظایفشان نامناسب می دانسته است.

طبق گزارش این کتاب، ترامپ زمانی گفته است: می خواهم این آدم های چاق کنار بروند. اگر نمی توانند از خیابان رد شوند چطور می خواهند از من و خانواده ام محافظت نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 17 خرداد 1400 بروزرسانی: 17 خرداد 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1686

به "افشای روابط غیراخلاقی عروس ترامپ با مأمور سرویس مخفی آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای روابط غیراخلاقی عروس ترامپ با مأمور سرویس مخفی آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید