انتقاد از حذف نکردن پست ترامپ کار دست کارمند فیس بوک داد

به گزارش مجله استخدام جدید به نقل از رویترز، یکی از کارمندان فیس بوک که از تصمیم مارک زاکربرگ برای حذف نکردن پست دونالد ترامپ(رئیس جمهور آمریکا) انتقاد کرد بود، اخراج شد.

انتقاد از حذف نکردن پست ترامپ کار دست کارمند فیس بوک داد

برندون دیل یکی از مهندسان این شبکه اجتماعی در سیاتل در توئیتر خود نوشته بود به دلیل انتقاد علنی از یکی از همکارانش که حاضر نشده بود از بیانیه جنبش زندگی سیاهان اهمیت دارد پشتیبانی کند، اخراج شده است. دیل قصد داشت این بیانیه را در اسناد توسعه دهندگان منتشر کند. دیل پس از اخراجش در توئیتر نوشت: بدون شک رفتارم برخلاف سیاست های محیط کاری فیس بوک بود. من ادعا نمی کنم که ناعادلانه اخراج شده ام. من از فیس بوک، ضرری که می رساند و سکوت افرادی که با آن همکاری می نمایند، خسته شده ام.

یک روز قبل از انتشار این توئیت، دیل به جمعی از همکارانش(از جمله 6 مهندس دیگر) پیوسته و میز کار خود را ترک نموده بود. او همچنین با انتشار توئیتی به شیوه برخورد زاکربرگ با پست های ترامپ در مورد تظاهرات ضدنژاد پرستی اعتراض نموده بود. دیل در این توئیت که دوم ژوئن منتشر شده، نوشته است: منتشر نکردن یک بیانیه به طور عمدی، عملی سیاسی است.

انتشار پیغام با شروع غارت تیراندازی شروع می گردد دونالد ترامپ در شبکه های اجتماعی جنجال زیادی به پا کرد. این پیغام در واکنش به تظاهرات مردم پس از مرگ جورج فلوید به دلیل خشونت پلیس منتشر شده بود.

فیس بوک نیز دلیل اخراج دیل را تایید نموده اما اطلاعات بیشتری در این باره منتشر ننموده است. این درحالی است که شرکت مذکور اعلام نموده بود شرکت نمایندگان در اعتراض به تصمیم زاکربرگ با اقدام انتقام جویانه روبرو نخواهند شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1122

به "انتقاد از حذف نکردن پست ترامپ کار دست کارمند فیس بوک داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد از حذف نکردن پست ترامپ کار دست کارمند فیس بوک داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید