برگزاری مجمع عمومی فدراسیون دوومیدانی، پرداخت پول قرارداد مربی حدادی بدون امضا!

به گزارش مجله استخدام جدید، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون دوومیدانی با حضور معاون وزیر ورزش و دبیرکل کمیته ملی المپیک برگزار گردید.

برگزاری مجمع عمومی فدراسیون دوومیدانی، پرداخت پول قرارداد مربی حدادی بدون امضا!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون دوومیدانی برای آنالیز شرایط فدراسیون در سال های 97 و 98 صبح امروز به صورت وبینار در محل آموزشگاه ملی المپیک و پارالمپیک برگزار گردید.

در این مجمع مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک، هاشم صیامی رئیس فدراسیون دوومیدانی، علیرضا خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها و سایر اعضا حضور داشتند و روسای هیئت های استانی نیز به صورت آنلاین شرکت کردند.

در مجمع امروز گزارش حسابرس مستقل برای سال 97 خوانده شد و علی نژاد نیز درخصوص بحث مالیات تکلیفی ایرادی را به آن وارد کرد و از صیامی خواست که این موضوع را پیگیری کند.

برای سال 98 نیز از بدهی هایی صحبت به میان آمد که در فدراسیون وجود دارد. درباره قرارداد مک ویلکینز هم عنوان شد که این مربی آمریکایی قراردادش را امضا نکرده، اما پول هایی به وی پرداخت شده است. همچنین درخصوص بدهی فدراسیون به شرکت توسعه مطالبی مطرح و مقرر شد که رئیس فدراسیون در این باره با شرکت مذکور به توافق برسد، در غیر اینصورت با هماهنگی وزارت ورزش جلسه ای در این باره برگزار گردد.

در ادامه گزارش خزانه دار و بازرس ارائه شد و مورد تأیید اعضای مجمع نهاده شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1337

به "برگزاری مجمع عمومی فدراسیون دوومیدانی، پرداخت پول قرارداد مربی حدادی بدون امضا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مجمع عمومی فدراسیون دوومیدانی، پرداخت پول قرارداد مربی حدادی بدون امضا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید