تأکید سلطانی فر برای تسریع در فرایند برگزاری مجمع سرخابی ها

به گزارش مجله استخدام جدید، وزیر ورزش و جوانان همچون روزهای سه شنبه هفته های گذشته، در نشست خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس حاضر شد و در جریان فرآیند واگذاری قرار گرفت.

تأکید سلطانی فر برای تسریع در فرایند برگزاری مجمع سرخابی ها

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در جلسه خصوصی سازی سرخابی ها، بر ضرورت سرعت بخشیدن به فرایند برگزاری مجمع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تأکید و این اقدام را برای تسریع در فرآیند ورود به بازار سرمایه، مهم ارزیابی کرد.

وزیر ورزش و جوانان در این جلسه، در جریان آخرین شرایط فرآیند واگذاری قرار گرفت و موارد مختلفی را نیز برای حرکت با برنامه و بر اساس زمان بندی از پیش تعیین شده، برای ورود سهام به بازار سرمایه مطرح نمود.

جلسه هماهنگی خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در استمرار جلسات هفتگی و برای بررسی آخرین شرایط دو باشگاه در آستانه واگذاری سهام به بازار سرمایه، عصر امروز (سه شنبه) با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، ابوالقاسم شمس معاون خصوصی سازی، مهدی علی نژاد، جمشید تقی زاده و ژاله فرامرزیان معاونان وزارت ورزش و جوانان و مدیران دو باشگاه برگزار گشت.

در این جلسه همچون هفته های گذشته، آخرین شرایط دو باشگاه در راستای واگذاری قانونی مالکیت ورزشگاه های متعلق به استقلال و پرسپولیس، صورت شرایط های مالی و دیگر موارد مرتبط بررسی شد.

بنا به دستور وزیر ورزش و جوانان، جلسات خصوصی سازی این دو باشگاه از 18 فروردین ماه که شورای عالی واگذاری با خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس موافقت کرد، به صورت هفتگی برای سرعت بخشیدن به فرآیند واگذاری سهام این دو باشگاه با حضور مسعود سلطانی فر، معاونان وزیر، مسئولان سازمان خصوصی سازی و مدیران دو باشگاه برگزار گشته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 5 آبان 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1256

به "تأکید سلطانی فر برای تسریع در فرایند برگزاری مجمع سرخابی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأکید سلطانی فر برای تسریع در فرایند برگزاری مجمع سرخابی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید