خبرنگاران اختصاص 650 میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت شهرک های صنعتی قزوین

به گزارش مجله استخدام جدید، قزوین - خبرنگاران - 650 میلیارد ریال اعتبار از منابع دولتی در سال جهش فراوری برای تقویت و توسعه زیرساخت ها در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین هزینه خواهد شد.

خبرنگاران اختصاص 650 میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت شهرک های صنعتی قزوین

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین روز دوشنبه نشست شورای معاونین این دستگاه گفت: این مقدار اعتبار دولتی صرف توسعه زیرساخت ها در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین خواهد شد.

حمیدرضا خانپور اضافه نمود: تقویت پست های برق و روشنایی، اجرای طرح های آب و فاضلاب، بهسازی معابر و خیابان کشی، آسفالت کشی و جدول گذاری خیابان ها، ایجاد فضای سبز و ... از جمله برنامه های امسال شرکت شهرک های صنعتی قزوین در حوزه زیرساخت و عمرانی به شمار می رود.

این مسوول با بیان اینکه تقویت شبکه داخلی گاز فاز توسعه شهرک صنعتی لیا، اجرای تصفیه خانه فاضلاب خرمدشت، حفر چاه آب سوم شهرک خرمدشت از جمله مهم ترین طرح های عمرانی شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین در امسال به شمار می فرایند،گفت: زیرساخت های صنعتی بستر لازم برای تقویت و رونق فراوری و جهش آن به شمار می رود که این مهم طی سال های اخیر در استان قزوین به خوبی تامین شده است.

وی گفت: در سال های اخیر با توسعه و گسترش شهرک ها و نواحی صنعتی، در نقاط مختلف استان قزوین زمین آماده سازی شده و دارای امکانات زیربنایی برای فعالیت سرمایه گذاران بخش صنعت فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: تقویت زیرساخت ها در شهرک ها و نواحی صنعتی، رونق سرمایه گذاری در این نقاط را به دنبال دارد و می تواند به اشتغالزایی و تحقق شعار سال یاری کند.

خانپور یادآور شد: سال گذشته 600 میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت ها و اجرای عملیات عمرانی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین هزینه شد که مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک لیا، تامین لوله های خط انتقال آب شهرک کاسپین، شبکه توزیع برق فاز توسعه لیا، شبکه فاضلاب توسعه کاسپین و لیا از جمله مهم ترین طرح ها در این زمینه بودند.

استان قزوین دارای یک شهر صنعتی، 13 شهرک صنعتی و 6 ناحیه صنعتی است.

7518828

منبع: ایرنا
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 7 خرداد 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 959

به "خبرنگاران اختصاص 650 میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت شهرک های صنعتی قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اختصاص 650 میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت شهرک های صنعتی قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید