خبرنگاران تغییرات قانون اساسی روسیه از فردا به اجرا در می آید

به گزارش مجله استخدام جدید، مسکو- خبرنگاران- ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه دستور داد تا اصلاحات قانون اساسی روسیه فردا شنبه در قانون اساسی این کشور اعمال گردد.

خبرنگاران تغییرات قانون اساسی روسیه از فردا به اجرا در می آید

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگار مجله استخدام جدید از کاخ کرملین، ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه دستور اصلاحات قانون اساسی روسیه که در همه پرسی قانون اساسی تایید شده بود، را برای اجرا از فردا صادر کرد.

در دستور پوتین گفته شده است: مطابق با ماده سه قانون فدراسیون روسیه درباره تغییرات قانون اساسی مورخه 14 مارس و مصوبه روز سوم جولای کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه در خصوص تغییر قانون اساسی روسیه دستور می دهم اصلاحات در قانون اساسی روز 4 جولای به اجرا درآید.

در ادامه گفته شده است: سازمان فدرال نگهبانان فدراسیون روسیه انتشار رسمی قانون اساسی را با تغییرات اجرا شده در آن در سایت www.pravo.gov.ru تامین کند.

همه پرسی اصلاح قانون اساسی روسیه روز چهارشنبه برگزار گردید و 77.92 درصد مردم این کشور به تغییر قانون اساسی کشور خود رای مثبت دادند.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1142

به "خبرنگاران تغییرات قانون اساسی روسیه از فردا به اجرا در می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تغییرات قانون اساسی روسیه از فردا به اجرا در می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید