خبرنگاران جانشین فرمانده ناجا: با هرگونه اوباشی گری و قانون شکنی برخورد می گردد

به گزارش مجله استخدام جدید، تهران- خبرنگاران- جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: فعالیت اراذل و اوباش به صورت مستمر و شبانه روزی در فضای حقیقی و مجازی رصد شده و با هرگونه اوباشی گری و قانون شکنی نظم و امنیت برخورد می کنیم.

خبرنگاران جانشین فرمانده ناجا: با هرگونه اوباشی گری و قانون شکنی برخورد می گردد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نیروی انتظامی، سردار قاسم رضایی روز آدینه با حضور در قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش، با اعلام اینکه طرح های مقابله ای با اراذل و اوباش در سطح کشور استمرار دارد، گفت: برخورد با اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت جامعه در دستور کار ناجا است و با عوامل ناامنی کشور قاطعانه برخورد می گردد.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه درخواست و توقع آحاد جامعه از پلیس در حوزه تامین نظم و امنیت بسیار زیاد است، توضیح داد: امنیت مردم و صیانت از آن برای نیروی انتظامی بسیار مهم و خط قرمز ناجا است، برهمین اساس درصدد هستیم تا بهترین امنیت را که در شأن مردم ایران اسلامی است، برای آنها فراهم کنیم.

سردار رضایی تاکید نمود: نیروی انتظامی بدون هیچ اغماض و مماشاتی با اراذل و اوباش در جامعه برخورد می نماید. بر همین اساس شناسایی و برخورد جدی با این عده قانون شکن، یکی از برنامه های جدی این نیرو است.

منبع: ایرنا
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1213

به "خبرنگاران جانشین فرمانده ناجا: با هرگونه اوباشی گری و قانون شکنی برخورد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جانشین فرمانده ناجا: با هرگونه اوباشی گری و قانون شکنی برخورد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید