خودکشی پدر خانواده بعد از قتل همسر و فرزندان خردسالش

به گزارش مجله استخدام جدید، مردی پس از اینکه خواسته همسرش مبنی بر جدایی را فهمید، به همسر و دوقلو های دو ساله اش در حالی که در تختخواب خوابیده بودند شلیک کرد و آن ها را کشت.

خودکشی پدر خانواده بعد از قتل همسر و فرزندان خردسالش

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران خبرنگاران، آلبرتو آکاستلو، 40 ساله، پس از اینکه متوجه شد همسرش می خواهد او را ترک کند، اول به همسر و دو کودکش شلیک کرد و بعد خودش را کشت.

آکاستلو پیش از اقدام به خودکشی، همسرش باربارا گارگانو 38 ساله و دوقلو های نوپای آن ها الساندرو و آرورا و همچنین سگ خانواده را به قتل رساند.

این حمله بی رحمانه دقیقاً قبل از ساعت 5 صبح روز دوشنبه در خانه ای نزدیک کارینیانو، در منطقه پیمونت ایتالیا رخ داد.

پزشکان اورژانس بعد از حضور در محل بچه ها را به بیمارستان منتقل کردند، اما الساندرو کوچک در راه بیمارستان درگذشت. خواهر دوقلوی او تنها بازمانده این حمله بی رحمانه است که شرایط او همچنان وخیم گزارش شده و در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان تخصصی بچه ها و در کما به سر می برد.

همکاران این مرد که با او در کارخانه غلات کار می کردند گفتند که او مدتی بود که درگیر افسردگی شده بود، رئیس او جیانکارلو سروتی او را کارگری عالی که هر کارآفرینی دوست دارد داشته باشد توصیف کرد. آقای سروتی به روزنامه گفت: اما او مدتی افسرده بود، او مسائل خود را داشت، همانطور که همه ما آن ها را داریم.

رسانه های محلی گزارش دادند، همسرش چند هفته پیش به او گفته بود که می خواهد جدا گردد و زندگی جدیدی را با مردی که به وسیله کار در یک مرکز خرید در نزدیکی خانه شان دیدار نموده شروع کند و با وکیل برای جدایی صحبت نموده است.

روزنامه محلی تورینو امروز گزارش داد، قبل از تیراندازی، آکاستلو با برادرش تماس گرفت تا او را از نقشه شرورانه خود را مطلع کند. اگرچه برادر قاتل با پلیس تماس گرفت و بلافاصله به خانه ها آن ها رفت، اما برادرش همسرش و خودش را کشته بود. آکاستلو کمی پس از ورود پلیس به منزلش درگذشت.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1566

به "خودکشی پدر خانواده بعد از قتل همسر و فرزندان خردسالش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودکشی پدر خانواده بعد از قتل همسر و فرزندان خردسالش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید