دستگیری مالخری که موبایل های سرقتی را به مرزهای شرقی می فرستاد

به گزارش مجله استخدام جدید، تهران (پانا) - سر کلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران عظیم از دستگیری 2مالخر و کشف 200 فقره مالخری اطلاع داد و گفت از کیف همراه متهمان 30 دستگاه تلفن همراه مسروقه به ارزش 3 میلیارد ریال کشف شد.

دستگیری مالخری که موبایل های سرقتی را به مرزهای شرقی می فرستاد

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد قاسم طرهانی اعلام کرد: در اجرای طرح ایست و بازرسی در ایام تعطیلات کرونا عوامل کلانتری 103 گاندی به راننده و 2 سرنشین یک دستگاه خودرو سواری پراید مشکوک شدند.

وی شرح داد: پس از توقف خودرو، راننده آن اظهار کرد، راننده آَژانس می باشد و دو سرنشین را به عنوان مسافر از جنوب تهران به مقصد شمال شهر در قبال دریافت کرایه سوار نموده است.

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه در آنالیز های بیشتر از داخل کیف یکی از مسافران 30 دستگاه تلفن همراه گران قیمت مسروقه کشف شد، عنوان نمود: ماموران کلانتری هر دو مسافر خودرو را برای تحقیقات بیشتر به کلانتری 103 گاندی انتقال دادند و یکی از متهمان در بازپرسی های اولیه معترف شد، کلیه تلفن های همراه داخل کیف دوستم سرقتی است. قصد داشتند اموال مسروقه را به فردی که قصد سفر به یکی از کشور های همسایه شرقی را دارد تحویل دهند و مبلغ 300 میلیون ریال بابت گوشی های مسروقه دریافت نمایند.

این مقام انتظامی گفت: متهم دوم پرونده نیز به مالخری تلفن های همراه سرقتی اعتراف و اظهار کرد که در 2 ماه اخیر بیش از 200 دستگاه تلفن همراه مسروقه خریداری نموده است و از همین طریق بخشی از تلفن های همراه مسروقه را به مرز های شرقی کشور انتقال داده اند.

سرهنگ طرهانی توضیح داد: کارشناسان ارزش اموال کشف شده از این دو مالخر را حدود 3 میلیارد ریال برآورد نموده اند و تا به امروز به وسیله سامانه همتا 15 تن از مال باختگان تلفن همراه شناسایی شده اند

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1391

به "دستگیری مالخری که موبایل های سرقتی را به مرزهای شرقی می فرستاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری مالخری که موبایل های سرقتی را به مرزهای شرقی می فرستاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید