ساخت مصلای تهران از سر گرفته شد ، الحاق بنیاد مستضعفان به پروژه

به گزارش مجله استخدام جدید، مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات عمومی و دولتی از آغاز فعالیت مجدد پروژه مصلی تهران از دوم فروردین با رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی خبر داد.

ساخت مصلای تهران از سر گرفته شد ، الحاق بنیاد مستضعفان به پروژه

به گزارش مجله استخدام جدید به نقل از مهر محمدجعفر علیزاده در خصوص تخصیص بیشتر بیمارستان های احداث شده توسط سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات عمومی و دولتی به بیماران کرونایی، گفت: سازمان مجری تا به امروز بیمارستان 235 تختخوابی شفا در سقز کرمانشاه، بیمارستان 232 تختخوابی تالش در استان گیلان، بیمارستان 237 تختی بروجن در چهارمحال و بختیاری و بیمارستان 220 تختی بهشهر در استان مازندران را به بیماران کرونایی اختصاص داده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: بیمارستان 143 تختخوابی لنگرود نیز از جمله بیمارستان هایی است که از سوی سازمان مجری احداث شده است و برای تجهیز بیماران کرونایی در حال تجهیز است تا در صورت نیاز به این دسته از بیماران، اختصاص یابد.

علیزاده همچنین در خصوص فعالیت پروژه مصلای تهران که تکمیل آن از جمله وظایف سازمان مجری است، یادآور شد: پروژه مصلی از دوم فروردین 99 فعالیت مجدد خود را با تدابیر فاصله گذاری اجتماعی و کاهش نیروها و تأمین سلامت و ایمنی پرسنل آغاز کرد.

به گفته وی، پروژه مصلی هم اکنون تحت تدابیر و دستورالعمل های خاص، فعال است و قطعاً بعد از عبور از مرحله کرونا و تحت تصمیماتی که در سطح ملی ستاد ملی مبارزه با کرونا اتخاذ می شود، فعالیت ها گسترش یافته و عقب ماندگی ها در این باره جبران خواهد شد.

علیزاده گفت: هم اکنون ساخت ایوان که یکی از قسمت های ویژه مصلی است کاملاً فعال است. سایر قسمت ها از جمله رواق شرقی و رواق غربی و صحن نیز توسط بنیاد مستضفعان و شرکت ملی ساختمان در حال انجام است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 خرداد 1399 بروزرسانی: 9 خرداد 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 964

به "ساخت مصلای تهران از سر گرفته شد ، الحاق بنیاد مستضعفان به پروژه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت مصلای تهران از سر گرفته شد ، الحاق بنیاد مستضعفان به پروژه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید