فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی تیر ماه سال 99

به گزارش مجله استخدام جدید، سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها ،دیپلم و زیردیپلم که دارای برگ آماده به خدمت پایه خدمتی تیر ماه سال 99 هستند را به خدمت سربازی فراخواند.

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی تیر ماه سال 99

به گزارش خبرنگاران، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای گفت: کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم و سوم تیر ماه سال 1399 دریافت نموده اند، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+10، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج درآن اقدام نمایند.

در این اطلاعیه آمده است: کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی، دیپلم و زیردیپلم می بایست در تاریخ، ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

این دسته از افراد باید به همراه برگ معرفی نامه مشمولان که به وسیله یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) دریافت نموده اند، برای معاینه به نزدیک ترین مرکز بهداشت محل سکونت خود مراجعه و درصورت تایید سلامت در زمینه ویروس کرونا، برگ محل مراجعه ممهور به مهرتایید مرکز بهداشت را روز اعزام همراه داشته باشند. همچنین برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا، مشمولان مجدد در روزاعزام توسط وظیفه عمومی استان ها و مراکز آموزش نیروهای مسلح مورد معاینه قرار می گیرند.

سازمان وظیفه عمومی در این اطلاعیه تاکید نموده که عدم حضور به موقع در زمان و محل های مشخص شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1120

به "فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی تیر ماه سال 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی تیر ماه سال 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید