مهلت 24 ساعته روسیه به گوگل برای حذف محتوای ممنوع

به گزارش مجله استخدام جدید، دیده بان ارتباطات روسیه به گوگل 24 ساعت برای حذف محتوای ممنوع فرصت و هشدار داد در غیر این صورت این شرکت جریمه شده و احتمالا با کاهش سرعت ترافیک در این کشور روبرو می گردد.

مهلت 24 ساعته روسیه به گوگل برای حذف محتوای ممنوع

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

روسیه پیش از این علیه توییتر به دلیل عدم حذف محتوای ممنوع دست به اقدام تنبیهی زده و سرعت دسترسی به این شبکه اجتماعی آمریکایی را کند نموده بود.

دیده بان ارتباطات روسیه (روس کومنادزور) گفت بیش از 26 هزار درخواست به گوگل برای حذف اطلاعات غیرمجاز شامل ویدیوهای حاوی اطلاعات درباره مواد مخدر یا خشونت ارسال نموده است. اگر گوگل دسترسی به اطلاعات ممنوعه را ظرف مدت 24 ساعت محدود نکند، بین 800 هزار تا چهار میلیون روبل (10800 تا 54000 دلار) جریمه خواهد شد.

این دیده بان گفت تکرار جرم با جریمه بالغ بر 10 درصد از درآمد سالانه این شرکت مجازات می گردد.

بر اساس گزارش رویترز، اسناد دادگاه مسکو نشان داد گوگل از روس کومنادزور بر سر درخواست حذف محتوای ممنوع به دادگاه شکایت نموده است. گوگل در 23 آوریل شکایتی را تنظیم کرد اما این شکایت در 11 آوریل پذیرفته شد و قرار است در 14 ژوییه تحت رسیدگی قرار گیرد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 10 تیر 1400 بروزرسانی: 10 تیر 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1725

به "مهلت 24 ساعته روسیه به گوگل برای حذف محتوای ممنوع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت 24 ساعته روسیه به گوگل برای حذف محتوای ممنوع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید