موسوی: دنیا برای رهایی از کرونا با چین همکاری کند

به گزارش مجله استخدام جدید، سخنگوی وزارت خارجه از کشورهای دنیا خواست برای ریشه کن کردن ویروس کرونا با دولت چین همکاری نمایند.

موسوی: دنیا برای رهایی از کرونا با چین همکاری کند

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید و از دیوار چین در پکن عبور کنید و به نمایشگاه گوانجو رفته و در خیابانهای شانگهای قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران، سید عباس موسوی روز آدینه در توییتی نوشت: ویروس کرونا یک تراژدی دنیای است که تمام دنیا برای رهایی از آن باید با دولت و مردم چین همکاری کند. باور دارم که ایستادگی و احساس مسئولیت پذیری چینی ها باعث می گردد که بتوانند از این مرحله سخت عبور نمایند.

به گزارش خبرنگاران، سازمان بهداشت دنیای (WHO) روز گذشته شیوع کرونا ویروس را به عنوان شرایط اضطراری دنیای گفت. این سازمان در نشستی که روز پنج شنبه(10 بهمن) برگزار کرد، شیوع کرونا ویروس را به عنوان شرایط اضطراری دنیای گفت.

تدروس آدهانوم قبریسوس، دبیر کل این سازمان گفت: در حال حاضر اطلاعاتی در خصوص خسارت ها و تلفات ناشی از شیوع ویروس موسوم به 2019nCoV در کشوری با سیستم سلامت ضعیف وجود ندارد. ما باید به کشورها یاری کنیم تا برای مواجهه با هر شرایطی آمادگی لازم را داشته باشند.

او اضافه کرد: بنابر این دلایل، من به دلیل شیوع کرونا ویروس شرایط اضطراری دنیای اعلام می کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 662

به "موسوی: دنیا برای رهایی از کرونا با چین همکاری کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: دنیا برای رهایی از کرونا با چین همکاری کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید