نام بمب تابستانی جابجایی پرسپولیس لو رفت

به گزارش مجله استخدام جدید، تهران (پانا) - ملی پوش ایران با توییتی که در این خصوص کرده حسابی برای بازگشت به ایران و حضور دوباره در پرسپولیس چراغ سبز نشان داده است.

نام بمب تابستانی جابجایی پرسپولیس لو رفت

به گزارش خبرورزشی، علیرضا بیرانوند بعد از درخشش در پرسپولیس و حضور درخشانش در جام جهانی راهی آنتورپ شد تا در فوتبال اروپا به پیشرفت خود ادامه دهد. اوضاع اما برای گلر ملی پوش ایران که با هزار آرزو به بلژیک رفته بود به خوبی پیش نرفت. بیرو در آنتورپ تنها به دلیل مصدومیت گلر اصلی این تیم برای مدتی به دروازه بان اصلی تبدیل شد و بعدها حتی سکونشینی را هم در این باشگاه بلژیکی تجربه کرد تا برای فرار از این شرایط لیگ پرتغال و باشگاه نه چندان مطرح بواویشتا را انتخاب کند.

بیرانوند بعد از حضور در لیگ پرتغال هدف اصلی خود را حضور در ترکیب ثابت این تیم و انتقال به تیم های مطرح تر بیان نمود. هدفی که حالا در دورترین فاصله از گلر ملی پوش ایران قرار گرفته است. بیرو در این فصل از لیگ پرتغال به یک نیمکت نشین صرف در بواویشتا تبدیل شده تا نه تنها فرایندی نزولی در فوتبال اروپا را طی کند بلکه حالا جایگاه ثابت خود در تیم ملی را هم از دست رفته ببینید.

گلر سابق پرسپولیس این هفته باز هم روی نیمکت بواویشتا نشست تا شاید خودش هم یادش نیاید آخرین بار کی برای این تیم بازی کرده است. وقتی بیرانوند سال2018 پنالتی کریس رونالدو را می گرفت، شاید حتی تصورش را هم نمی کرد در آستانه جام جهانی بعدی چنین شرایطی داشته باشد و جایگاه خود را در اختیار امیر عابدزاده ببیند.

موضوعی که احتمال دارد تداوم داشته باشد و بیرانوند در جام جهانی قطر نیمکت نشینی در تیم ملی را دوباره تجربه کند. تنها 9 هفته تا پایان رقابت های این فصل پرتغال به جای مانده است و بعید است برای گلر ملی پوش ایران در بواویشتا اتفاق خاصی در ادامه راه بیفتد.

با توجه به شرایط این روزهای بیرانوند احتمال انتقال او به تیمی دیگر در اروپا شاید نزدیک به صفر باشد. موضوعی که احتمال بازگشت او به پرسپولس در سال منتهی به جام جهانی را پررنگ تر از هر زمانی می کند. بیرو به هیچ عنوان نمی خواهد در دومین حضور خود در جام جهانی نیمکت نشین باشد و همین موضوع و نیاز شدید پرسپولیس به یک گلر مطمئن احتمال انتقال او به جمع سرخ ها را افزایش داده است.

پرسپولیس اگرچه اخیرا قرارداد حامد لک را تمدید کرده است اما عملکرد این دروازه بان خصوصا در هفته های اخیر باعث شده تا هواداران به کلی از او ناامید شوند. با ادامه این فرایند به نظر می رسد سرخ ها در تابستان تصمیمی مهم در خصوص چارچوب دروازه خود بگیرند. تصمیمی که می تواند راضی کردن بیرانوند به هر قیمتی برای بازگشت باشد.

نکته جالب توجه واکنش دیشب بیرانوند به خبر یکی از رسانه هاست که نوشته بود بیرانوند برای فصل بعد هم به ایران باز نمی شود.

گلر ملی پوش ایران با توییتی که در این خصوص کرده حسابی برای بازگشت به ایران و حضور دوباره در پرسپولیس چراغ سبز نشان داده است.

دروازه بان ملی پوش ایران به صورت قرضی در بواویشتا حضور دارد و پرسپولیس برای بازگرداندن او باید با آنتورپ پای میز مذاکره بنشیند. انتقالی که اگر چه سخت به نظر می رسد اما نیاز فوری سرخ ها باعث می شود تا این خرید گران قیمت را انجام شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 خرداد 1401 بروزرسانی: 24 خرداد 1401 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 2110

به "نام بمب تابستانی جابجایی پرسپولیس لو رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نام بمب تابستانی جابجایی پرسپولیس لو رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید