تور ارزان استرالیا: هزاران استرالیایی برای فرار از آتش سوزی، به سواحل پناه بردند

به گزارش مجله استخدام جدید، با گسترده ترشدن آتش سوزی در جنوب شرق استرالیا و افزایش خطر برای مردم محلی، مقامات از مردم خواستند که برای نجات جان خود به سواحل پناه ببرند.

تور ارزان استرالیا: هزاران استرالیایی برای فرار از آتش سوزی، به سواحل پناه بردند

با تور ارزان استرالیا از بزرگترین کشور قاره اقیانوسیه دیدن کنید و شهرهای زیبای ملبورن و سیدنی استرالیا را ببینید.

آتش سوزی های مخربی که برای چندین هفته جنگل های استرالیا را درمی نوردد، حتی یک روز هم متوقف نشده است و با شروع سال نو نیز همچنان ادامه دارد. در حال حاضر 100 آتش سوزی در نیو ساوت ولز و ده ها آتش سوزی در استان ویکتوریا جریان دارد. مالاکوتا، یک شهر ساحلی در جنوب شرق استرالیا است که شهروندان آن مجبور شده اند برای فرار از آتش ، خانه های خود را تخلیه نمایند و به ساحل پناه ببرند؛ در واقع با شدت گرفتن آتش سوزی در این منطقه، زنگ خطر در ساعت هشت صبح سه شنبه به صدا عایدی. دیوید جفری (David Jeffrey)، یکی از ساکنان محلی، می گوید:

با اینکه روز بود، اما هوا مثل نیمه شب تاریک شده بود و ما صدای شعله های آتش را می شنیدیم. همگی نگران زندگی مان شده بودیم؛ بعضی از شهروندان به داخل قایق ها رفتند و در داخل آب منتظر بودند.

در خلیج بیتمانز، در شمال نیو ساوت ولز نیز همین موضوع رخ داد؛ مردم شهر در کنار قایق های نجات در ساحل نشسته بودند، در حالی که شهرهایشان در آتش می سوخت. آن ها هر لحظه منتظر بودند تا در صورت بدترشدن شرایط، به داخل آب بروند. با وجود تخریب های ناشی از آتش سوزی، کیفیت هوا، ممنوعیت روشن کردن آتش و درخواست آنلاین برای لغو آتش بازی های سال نو، این مراسم طبق برنامه در سیدنی برگزار گردید.

منبع: کجارو / matadornetwork.com
انتشار: 16 بهمن 1400 بروزرسانی: 16 بهمن 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1995

به "تور ارزان استرالیا: هزاران استرالیایی برای فرار از آتش سوزی، به سواحل پناه بردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان استرالیا: هزاران استرالیایی برای فرار از آتش سوزی، به سواحل پناه بردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید