واکنش کنایه آمیز دفتر رئیس جمهور به انتقاد وزیر سابق روحانی ، کرونا اواخر آذر در چین هم شیوع پیدا نکرده بود

به گزارش مجله استخدام جدید، یک منبع مطلع در دفتر رئیس جمهور با تاکید بر اینکه رئیس جمهور پیوسته از طرح پیشنهادها و نظرات صاحب نظران و متخصصان در همه حوزه ها استقبال نموده، این اظهارات وزیر سابق بهداشت درمان و آموزش پزشکی را که گفته است اواخر آذر ماه نظرات و پیشنهادهایش را در مورد بیماری کرونا به سمع و نظر مسوولین ارشد کشور از جمله رئیس جمهور محترم رسانده است، تایید نکرد.

واکنش کنایه آمیز دفتر رئیس جمهور به انتقاد وزیر سابق روحانی ، کرونا اواخر آذر در چین هم شیوع پیدا نکرده بود

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش مجله استخدام جدید به نقل از ایران، این منبع مطلع با بیان این مطلب اضافه نمود: در اواخر آذرماه و اوایل دی ماه حتی در چین نیز این ویروس آنچنان شیوع پیدا ننموده بود که در جامعه پزشکی یا مدیریتی کشورمان، درخصوص مبارزه با آن بحث و تصمیم گیری گردد.

دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت درمان و آموزش پزشکی اخیراً با اشاره به شیوع ویروس کرونا با انتشار یادداشتی در اینستاگرام گفته بود: من از اوایل دی ماه و بلکه اواخر آذرماه سال جاری، نگرانی و همچنین نظرات و پیشنهاداتم را به سمع و نظر مسوولین ارشد کشور، از جمله رئیس جمهور محترم و پیش از همه به اطلاع بعضی مدیران عزیز در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رسانده ام و برای هر نوع خدمتی رسماً اعلام آمادگی نموده ام. البته ناچارم عرض کنم اکه بیشتر کوشش هایم تا به امروز کم ثمر بوده است.

  • انتقاد وزیر بهداشت دولت اول روحانی | کرونا با شیوه های موجود به این زودی برطرف زحمت نمی کند

ایرنا نوشته است: شهر ووهان در چین که کانون اصلی شیوع کرونا شناسایی شد از 3 بهمن 98 (23 ژانویه 2020) تحت قرنطینه نهاده شد و دولت چین محدودیت تردد در 15 شهر دیگر استان هوبی را نیز در همان روز خاطرنشان کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 921

به "واکنش کنایه آمیز دفتر رئیس جمهور به انتقاد وزیر سابق روحانی ، کرونا اواخر آذر در چین هم شیوع پیدا نکرده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش کنایه آمیز دفتر رئیس جمهور به انتقاد وزیر سابق روحانی ، کرونا اواخر آذر در چین هم شیوع پیدا نکرده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید