وزیر ورزش هوشیار نیست ، حال مدیرکل ورزش کرمان وخیم شد ، وزیر بهداشت به کرمان رفت

به گزارش مجله استخدام جدید، رئیس اورژانس کرمان با اشاره به وخامت حال مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: وزیر بهداشت به منظور عیادت از وزیر ورزش و مصدومان سانحه بالگرد به کرمان آمده است.

وزیر ورزش هوشیار نیست ، حال مدیرکل ورزش کرمان وخیم شد ، وزیر بهداشت به کرمان رفت

به گزارش خبرنگاران، سید محمد صابری رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به آخرین شرایط مصدومان سانحه سقوط بالگرد وزیر ورزش در بافت، گفت: تا کنون پنج نفر از مصدومان این حادثه از بیمارستان ترخیص شده که مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد از جمله آنهاست.

وی با بیان اینکه حال بقیه مصدومان این حادثه نیز خوب بوده و نگرانی از بابت آنها وجود ندارد، گفت: تنها مورد نگران کننده شرایط آقای پاریزی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان است.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان ادامه داد: بافت ریه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان آسیب جدی دیده و شرایط ریه وی در حال بدتر شدن است.

وی با اشاره به آخرین شرایط سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، بیان نمود: وزیر ورزش هنوز به هوش نیامده اما حال وی خوب است و نگرانی از بابت او وجود ندارد.

صابری با اشاره به سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان کرمان، گفت: عین اللهی وزیر بهداشت به منظور عیادت از وزیر ورزش و مصدومان سانحه بالگرد به کرمان آمده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 اسفند 1401 بروزرسانی: 5 اسفند 1401 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 2259

به "وزیر ورزش هوشیار نیست ، حال مدیرکل ورزش کرمان وخیم شد ، وزیر بهداشت به کرمان رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر ورزش هوشیار نیست ، حال مدیرکل ورزش کرمان وخیم شد ، وزیر بهداشت به کرمان رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید