وقت های تلف شده پرحادثه برای تیم لیگ فزونی، طلسم ادامه دار ذوب آهن

به گزارش مجله استخدام جدید، به گزارش خبرنگاران، نگاهی به جدول رده بندی فصل بیستم رقابتهای لیگ برتر و توجه به آمار مسابقات حکایت از عملکرد ضعیف ذوب آهن دارد. این تیم در انتها هفته یازدهم بدون کسب پیروزی و با تنها 7 امتیاز در رده پانزدهم جدول جای دارد. این در حالی است که این تیم با سابقه اصفهانی به لحاظ فنی عملکرد خوبی در این فصل داشته و امتیازات فراوانی را به واسطه اشتباهات داوری و یا بدبیاری مطلق در آخرین لحظات بازی ها از دست داده است.

وقت های تلف شده پرحادثه برای تیم لیگ فزونی، طلسم ادامه دار ذوب آهن

دقایق پایانی ملاقاتهایی که یک پای آن ذوب آهن است همیشه پر از حادثه بوده و با رد و بدل شدن گل هایی همراه بوده است که باعث جذابیت بازی های این تیم در دقایق پایانی شده است. شاگردان رحمان رضایی بر خلاف آنچه جدول رده بندی می گوید، عملکرد فنی خوبی داشته اند و به نظر می رسد آنها برای بازگشت به جدول به یک پیروزی روحیه بخش احتیاج دارند.-

ذوب آهنی ها در 11 بازی 10 گل زده و 15 گل خورده اند و 25 گل در بازی های این تیم رد و بدل شده که اغلب آنها در دقایق و حتی ثانیه های پایانی بازی بوده است که عمدتاً این گل ها به ضرر ذوب آهن بوده، یا مانع پیروزی آنها شده و یا منجر به شکست این تیم شده است.

1- دقیقه 97 پنالتی مقابل فولاد

اولین اتفاق از این دست در هفته اول برای ذوب آهن افتاد و در حالی است که این تیم فرصت داشت لیگ را با پیروزی شروع کند، اما اشتباه فاحش داور در دقیقه 97 در اعلام ضربه پنالتی به ضرر ذوب آهن، باعث شد اولین گل در اوقات تلف شده به ضرر این تیم ثبت شده تا 2 امتیاز حساس از دست این تیم خارج گردد.

2- گل دقیقه 90 به ماشین سازی

با اینکه با تصمیم جنجالی داور در دقیقه یک بازی مقابل ماشین سازی مدافع میانی ذوب آهن اخراج شد، اما این بار گل دقایق پایانی به سود شاگردان رحمان رضایی رقم خورد تا این تیم از شکست نجات یابد.

در آن بازی ذوب آهن با اینکه 90 دقیقه با یک بازیکن کمتر بازی کرد و یک گل هم دریافت نموده بود، در دقیقه 90 گل تساوی را به ثمر رساند.

3- پنالتی دقیقه 87 مقابل صنعت نفت

هفته چهارم لیگ برتر هم اتفاق مشابهی برای ذوب آهن افتاد و در ملاقاتی که بین این تیم و صنعت نفت در آبادان در جریان بود، اعلام یک پنالتی مشکوک در دقیقه 87 نسخه ذوب آهن را پیچید تا آنها از کسب یک امتیاز حساس محروم شوند.

4- گل مساوی لحظات پایانی به پرسپولیس

این حکایت در هفته ششم به سود ذوب آهن شد و آنها در حالی که مقابل پرسپولیس در استادیوم آزادی با یک گل عقب بودند، در دقیقه 90 دروازه سرخ پوشان را باز کردند تا یک امتیاز حساس از پرسپولیس در استادیوم آزادی به ارمغان بیاورند.

5- پنالتی عجیب دقیقه 96 در هفته نهم

ذوب آهن در حالی که در هفته نهم شانس پیروزی خارج از خانه مقابل آلومینیوم اراک را داشت، باز هم اسیر یک حادثه شد تا بر اثر اشتباه فاحش مدافع خودی در لحظات پایانی به تیم حریف ضربه پنالتی بدهد. در هفته نهم نیز پنالتی دقیقه 96 آلومینیوم پیروزی خارج از خانه و 2 امتیاز حساس را از این تیم گرفت.

6- گل دقیقه 95 مقابل سایپا

در هفته یازدهم نیز بار دیگر شاگردان رحمان با گل دقیقه 95 غافلگیر شدند تا از کسب حداقل نتیجه مساوی و یک امتیاز خارج از خانه محروم شوند.

این بازی در حالی که با گل دقیقه 90 ذوب آهن به تساوی کشیده شده بود، با گل دقیقه 95 به پیروزی سایپا منجر شد تا طلسم گلهای لحظات پایانی برای ذوب آهن کماکان ادامه داشته باشد.

ذوب آهن در هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتر میزبان نفت مسجد سلیمان هستند که این ملاقات به لحاظ جدولی برای سبز پوشان بسیار حائز اهمیت است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1484

به "وقت های تلف شده پرحادثه برای تیم لیگ فزونی، طلسم ادامه دار ذوب آهن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقت های تلف شده پرحادثه برای تیم لیگ فزونی، طلسم ادامه دار ذوب آهن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید