کی روش، نویسنده سریال انگلیسی؟

به گزارش مجله استخدام جدید، جدا از علیرضا جهانبخش که گفته بود برای رفتن به برایتون با کی روش مشورت نموده، به نظر می رسد سرمربی پرتغالی در انتقال دو بازیکن دیگر بی تاثیر نبوده باشد.

کی روش، نویسنده سریال انگلیسی؟

به گزارش خبرنگاران، روزنامه شهروند نوشت: برای نخستین بار در فصل جدید فوتبال انگلیس، 3 بازیکن ایرانی در جزیره به میدان می روند تا بعد از چند سال خبرهای خوشی از پیشرفت لژیونرهای ایرانی در سطح لیگ های معتبر اروپا به گوشمان برسد.

بعد از این که علیرضا جهانبخش با توجه به درخشش در لیگ فوتبال هلند و کسب عنوان آقای گلی از آلکمار راهی برایتون در لیگ برتر شد، در روزهای اخیر هم خبر پیوستن کریم انصاری فرد و سعید عزت اللهی به تیم های ناتینگهام فارست و ردینگ در چمپیونشیپ به گوشمان رسید. بدون شک لیگ دسته اول انگلیس سطح بالاتری نسبت به برخی از لیگ های درجه چندم اروپا دارد که در سال های اخیر برخی از لژیونرهای ایرانی در آنها به میدان رفته اند. با این حال سوال اینجاست که چه عاملی باعث این اتفاق گردیده و آیا کی روش هم نقشی در کوچ بازیکنان ایرانی به انگلستان دارد یا خیر.

جدا از علیرضا جهانبخش که گفته بود برای رفتن به برایتون با کی روش مشورت نموده، به نظر می رسد سرمربی پرتغالی در انتقال دو بازیکن دیگر بی تاثیر نبوده باشد.

دیروز پل کلمنت، سرمربی ردینگ درباره جذب سعید عزت اللهی به نقش کی روش هم اشاره نمود: من با کارلوس کی روش درباره سعید عزت اللهی صحبت نموده ام. او خیلی از این بازیکن ایرانی تعریف کرد، سپس با خود این بازیکن صحبت کردم و از او احساس خیلی خوبی به دست آوردم. عزت اللهی به ازبکستان رفت و برای ایران بازی کرد و اتفاقا یک پاس گل هم داد.

این بازیکن جوان بدون شک می تواند با درخشش در چمپیونشیپ در سال های آینده امیدوار به بازی کردن در بالاترین سطح فوتبال انگلیس باشد. از سوی دیگر کریم انصاری فرد هم که به نظر می رسد به تمام رویاهای خود در فوتبال یونان رسید و با کسب عنوان قهرمانی از المپیاکوس جدا شد، حالا برای تجربه کردن یک فضای جدید در ناتینگهام فارست انگیزه زیادی دارد. باید امیدوار بود در فصل جاری خبرهای خوشی از لژیونرهای ایرانی از جزیره مخابره گردد؛ اتفاقی که می تواند راه سایر بازیکنان ایرانی را هم به سوی فوتبال انگلیس باز کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 46

به "کی روش، نویسنده سریال انگلیسی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش، نویسنده سریال انگلیسی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید