گل محمدی: شرایط پرسپولیس گل و بلبل است که با 8 بازیکن تمرین می کنیم؟

به گزارش مجله استخدام جدید، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:یک نفر به خودش زحمت نداد بیاید خیرمقدم بگوید یا استقبال کند، انگار پرسپولیس یتیم است و صاحب ندارد.

گل محمدی: شرایط پرسپولیس گل و بلبل است که با 8 بازیکن تمرین می کنیم؟

به گزارش خبرنگاران ، یحیی گل محمدی در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس گفت: تیم با 14 امتیاز قهرمان لیگ برتر شده، فینالیست آسیا شده، قهرمان غرب آسیا شدیم و امروز اولین تمرین بعد از این قهرمانی و شروع کار برای لیگ جدید است. برخی از بازیکنان نیامدند، برخی در تیم ملی هستند و با تیم نصفه و نیمه تمرین می کنیم.

گل محمدی ادامه داد: این برای چندمین بار است، خودتان شاهد بودید قرار بود روز گذشته تسویه کنند، ولی یک وعده به وعده های قبلی اضافه شد و به خاطر همین بازیکنان به تمرین نیامدند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص این که رسول پناه مدعی است که پرداختی اجرا شده اما به نظر می رسد شرایط خوبی وجود ندارد، گفت: من نباید جواب بدهم، آنهایی متولی این تیم هستند باید جواب بدهند. این تیم مدیرعامل و هیأت مدیره دارد. یک نفر به خودش زحمت نداد بیاید خیرمقدم بگوید یا استقبال کند، انگار پرسپولیس یتیم است و صاحب ندارد. نمی دانم چه بگویم.

وی اضافه نمود: من و کادرم مثل بقیه بچه ها مسائلی داریم، بازیکنان ما جلوی پا، سر گذاشتند. با تمام مسائلی که وجود دارد غیرت گذاشتند. هر طور که حساب کنید از نظر امکانات و... پرسپولیس نباید فینالیست می شد، ولی فقط به خاطر غیرت و همت بچه ها این رخ داد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص پرداخت طلب برانکو گفت: مطالبات او از دو سال پیش مشخص است، هر وقت بحث مطالبات می شود می گویند پول برانکو، طلب برانکو دستاویزی شده تا پول بچه ها را ندهند.

وی در خصوص شرایط بازیکنانی مانند شجاع خلیل زاده و محمد انصاری گفت: من نباید در این مورد صبحت کنم، باشگاه باید جواب بدهد. انصاری تا آخر امسال به ما نمی رسد. او بازیکن مصدوم ما است و امکان استفاده از او وجود ندارد. با نادری هم چند بار صحبت کردم، قرار بود به باشگاه برود ولی مثل اینکه باشگاه تمایلی ندارد، نمی دانم چرا، بقیه بچه ها هم همین شرایط را دارند.

گل محمدی در خصوص اینکه بر اساس صحبت های مدیرعامل به نظر می رسد شرایط پرسپولیس گل و بلبل است، ادامه داد: جواب هایی که شما می خواهید را مدیرعامل باید بدهد. اگر گل و بلبل است شرایط فینالیست آسیا این است. ما به 8 نفر تمرین می کنیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص شجاع خلیل زاده مطرح نمود: به عنوان یک مربی می گویم شجاع خلیل زاده و بقیه بازیکنان را می خواهم. بقیه مسائل بین بازیکنان و باشگاه است. شجاع ثابت کرده که چقدر پرسپولیس را دوست دارد و به این تیم علاقمند است. چند بار به باشگاه رفته اما مسائلش حل نشده، باید ببینیم در آینده چه اتفاقی می افتد.

وی در خصوص اینکه قبل از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرده بود با این شرایط نمی تواند کار کند، اضافه نمود: من فعلا می توانم به تمرین بیایم و کاری نمی توانم بکنم. بگذارید این چند روز بگذرد ببینیم چه می شود.

گل محمدی در خصوص استوری علی کریمی علیه افشین پیروانی گفت: اینها مسائل خیلی حاشیه ای است. در خصوص باشگاه سوال کنید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1307

به "گل محمدی: شرایط پرسپولیس گل و بلبل است که با 8 بازیکن تمرین می کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: شرایط پرسپولیس گل و بلبل است که با 8 بازیکن تمرین می کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید