تساوی بدون گل پرسولیس و نود ارومیه در نیمه اول

پرسپولیس نیمه اول بازی مقابل نود ارومیه در رقابت های جام حذفی با تساوی بدون گل به انتها رساند.

تساوی بدون گل پرسولیس و نود ارومیه در نیمه اول

به گزارش خبرنگاران، دو تیم پرسپولیس و نود ارومیه در چارچوب رقابت های جام حذفی امروز (پنج شنبه) در استادیوم آزادی به مصاف هم رفتند و در خاتمه نیمه اول دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

در این نیمه تیم پرسپولیس بر بازی سوار بود ولی دفاع چند لایه تیم نود ارومیه مانع از گلزنی شاگردان برانکو شد. از جمله فرصت های تیم پرسپولیس می توان به فرصت محمد انصاری در دقیقه 11 اشاره داشته که او با شوتی محکم از راه دور توپ را روانه دروازه نود ارومیه کرد که با واکنش دروازه بان ارومیه همراه بود و بیرون رفت.

تا دقیقه 20 پرسپولیس سعی داشت تا با ارسال از جناحین و استفاده از ضربات کرنر به دروازه نود ارومیه نزدیک گردد اما این اتفاق نیفتاد و پرسپولیس موفق به گگرددن دروازه این تیم ارومیه ای نشد.

از دیگر فرصت های پرسپولیس در دقیقه 37 بود که احمد نوراللهی یک شوت به وسیله ضربه ایستگاهی روانه دروازه حریف کرد که با اختلافی کم به بیرون رفت.

در این نیمه تیم نود ارومیه با دفاع همه جانبه ای که داشت امید به ضد حملات داشت و کوشش پرسپولیس هم برای گلزنی به حریف ارومیه ای اش هم نتیجه ای در پی نداشت تا بازی در خاتمه چهل و پنج دقیقه نخست با تساوی بدون گل به خاتمه برسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تساوی بدون گل پرسولیس و نود ارومیه در نیمه اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی بدون گل پرسولیس و نود ارومیه در نیمه اول"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید