رضایت سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی از نتایج و عملکرد ملی پوشان در جام جهانی امارات

به گزارش مجله استخدام جدید، سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی کشورمان از نتایج و عملکرد شاگردانش در رقابت های جام جهانی امارات که با کسب چهار مدال رنگارنگ همراه بود، ابراز رضایت کرد.

رضایت سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی از نتایج و عملکرد ملی پوشان در جام جهانی امارات

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، تیم ملی پاراتیراندازی کشورمان اواخر سال 99 و همچنین اوایل سال 1400 با هشت ملی پوش در رقابت های جام جهانی به میزبانی امارات شرکت کرد و پیروز به کسب چهار مدال شامل دو مدال طلا، یک نقره و یک برنز شد. بر این اساس ساره جوانمردی یک طلا در تپانچه 10 متر بادی ماده P2 و یک نقره در تفنگ خفیف 50 متر ماده P4، تیم سه نفره P4 با ترکیب ساره جوانمردی، سیدمحمدرضا میرشفیعی و مهدی زمانی یک مدال طلا و عبدالرضا توسلی خواه در ماده تراپ یک برنز برای کشورمان به ارمغان آوردند.

حسین امیری سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره ارزیابی اش از عملکرد ملی پوشان اعزامی به امارات گفت: از عملکرد تیم ملی راضی هستم، فقط یکی دو مورد وجود داشت که البته مورد خاصی هم نیست. یکی از این موارد مربوط به رقیه شجاعی بود. این ورزشکار چند ماه قبل عمل جراحی داشت و همین مسئله باعث شده بود تا کمی از آمادگی مدنظر دور باشد. البته همانطور که گفتم، مورد خاصی نیست و شجاعی تا یکی دو ماه آینده به آمادگی موردنظر خواهد رسید. تیم ملی نزدیک به 1.5 سال در هیچ مسابقه رسمی بین المللی شرکت نکرده بود و همین مسئله نیز تا حدی تأثیرگذار بود.

وی با بیان اینکه رکوردهای مردان خوب بود و از آنها رضایت دارد، ادامه داد: واقعیت این است که کرونا این اجازه را به ما نمی دهد که برنامه های مان را تمام و کمال اجرا کنیم. اینکه همواره باید بین ورزشکاران خودمان مسابقه بگذاریم، واقعاً کار را سخت می نماید.

امیری درباره درخشش ساره جوانمردی و کسب سه مدال یادآور شد: جوانمردی برگشت و همین انتظار را نیز از او داشتم. نتایج او در مسابقات اخیر در حد توانش نبود، اما او برگشت و این کار را نیز بسیار خوب انجام داد.

سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی توضیح داد: ما در امارات در قرنطینه کامل بودیم. هم قبل از اعزام و هم در فرودگاه کشور میزبان تست کرونا دادیم و این کار هر 48 ساعت یک بار در آنجا تکرار می شد. به نظرم رقابت های جام جهانی، یک تمرین برای مسابقات آینده و پارالمپیک 2020 توکیو بود که باید چنین وضعیتی را دوباره تجربه کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تمام حریفان قدرتمند از دیگر کشورها در جام جهانی حضور داشتند یا خیر؟، گفت: در تپانچه بادی بانوان فقط یک نفر از چهره های شاخص جهانی حضور نداشت و بقیه به امارات آمده بودند که خوشبختانه جوانمردی رکورد خودش را نیز زد. چیزی که در جام جهانی دیده شد، آسیب دیدن بعضی رشته های تیراندازی به ویژه در بخش تفنگ بود. در واقع همه از کرونا آسیب دیده بودند و این مسئله دیده می شد، چرا که رکوردها پایین بود.

امیری در خاتمه درباره زمان برگزاری مرحله جدید اردوی تیم ملی گفت: من در همان امارات که بودم، درخواستم برای تشکیل اردو از روز 15 فروردین را دادم، اما قرار شد که روز 17 فروردین جلسه فنی در کمیته ملی پارالمپیک برگزار و پس از آن جلسه، زمان تشکیل اردو معین گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1609

به "رضایت سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی از نتایج و عملکرد ملی پوشان در جام جهانی امارات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایت سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی از نتایج و عملکرد ملی پوشان در جام جهانی امارات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید