فراخوان امریه سربازی ویژه فارغ التحصیلان ارشد رشته های آزمایشگاهی منتشر شد

به گزارش مجله استخدام جدید، دانشگاه محقق اردبیلی فراخوان امریه سربازی از بین فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد رشته های آزمایشگاهی را صادر کرد.

فراخوان امریه سربازی ویژه فارغ التحصیلان ارشد رشته های آزمایشگاهی منتشر شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تمکن مالی برای ویزای دانشجویی استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، دانشگاه محقق اردبیلی فراخوان امریه سربازی از بین فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد رشته های آزمایشگاهی را صادر کرد.

مهلت ثبت نام در این فراخوان از اول تا 18 بهمن اعلام شده و اعزام سربازان در اول اردیبهشت سال آینده صورت می گیرد.

بر اساس این فراخوان، فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد درگروه کشاورزی و در رشته های گیاهان دارویی، صنایع چوب و کاغذ، علوم باغبانی، گیاه پزشکی، مهندسی بیوسیستم، باغبانی، علوم زراعی، خاک شناسی، علوم دامی، زارعت و اصلاح نباتات، آبیاری، ماشین های کشاورزی می توانند در این امریه ثبت نام نمایند.

همچنین فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در رشته های مهندسی معماری، مهندسی برق، مهندسی شیمی، مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، روانشناسی بالینی، مشاوره شغلی و بهداشت محیط، همچنین رشته های تحصیلی آمار و علوم کامپیوتر، فیزیک، زیست شناسی، شیمی و زمین شناسی می توانند براساس این فراخوان دوره سربازی خود را بگذرانند.

براساس این فراخوان، دانش آموختگان مشمول دارای مهارت در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های آزمایشی و کارگاهی که دفترچه اعزام به خدمت سربازی در تاریخ اول اردیبهشت 99 را دریافت نموده اند، برای استفاده از فرصت وظیفه مأمور به عنوان دستیار آزمایشگاه می توانند برای ثبت نام به آدرس https://amriye.msrt.ir/regis مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 751

به "فراخوان امریه سربازی ویژه فارغ التحصیلان ارشد رشته های آزمایشگاهی منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان امریه سربازی ویژه فارغ التحصیلان ارشد رشته های آزمایشگاهی منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید