لیگ برتر فوتبال، 3 امتیاز دوم در جیب شاگردان مجیدی، استقلال با 2 گل یامگا 2 طلسم را شکست

به گزارش مجله استخدام جدید، تیم فوتبال استقلال در ملاقات هفته لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور که میهمان ذوب آهن اصفهان بود، پیروز شد به دومین پیروزی خود برسد.

لیگ برتر فوتبال، 3 امتیاز دوم در جیب شاگردان مجیدی، استقلال با 2 گل یامگا 2 طلسم را شکست

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال در چارچوب دیدارهای هفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از ساعت 18 امروز (دوشنبه) در استادیوم فولادشهر اصفهان به مصاف ذوب آهن رفت و در سرانجام با نتیجه 2 بر صفر به رجحان رسید. کوین یامگا در دقایق 27 و 5+90 برای استقلال گلزنی کرد.

ترکیب ذوب آهن: حبیب فرعباسی، امیرحسین صدقی، حامد نورمحمدی، پویا پورعلی، مسعود ابراهیم زاده، رضا خالقی فر (78 - میلاد جهانی)، آرمان قاسمی، سجاد جعفری (20 - سینا اسدبیگی)، عارف رستمی (67 - حسین شنانی)، امیر شبانی (46 - حسین ابراهیمی) و محمد خدابنده لو (78 - بابا محمدی).

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی (10 - رشید مظاهری)، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، آرش رضاوند، مهدی مهدی پور، جعفر سلمانی، وریا غفوری، محمد دانشگر، امیرارسلان مطهری (58 - سعید مهری)، امیرحسین حسین زاده (83 - امیرعلی صادقی) و کوین یامگا.

داور: حسن اکرمی

نیمه اول

دقیقه 1: ذوب آهنی ها از سمت راست حمله ای تند و تیز را ترتیب دادند و ارسال روی دروازه ضربه سر رضا خالقی فر را در پی داشت که سیدحسین حسینی پیروز شد با مهار توپ دروازه خود را بسته نگه دارد.

دقیقه 21: بار دیگر رضا خالقی فر کوشش کرد تا دروازه استقلال را باز کند که این بار هم شوت او راهی به دروازه نداشت و رشید مظاهری پیروز به مهار توپ شد.

دقیقه 24: بازیکنان استقلال در محوطه جریمه ذوب آهن موقعیت گلزنی داشتند که پس از چند رفت و برگشت، در نهایت مدافعان حریف تن به کرنر دادند.

دقیقه 27: کوین یامگا پس از دریافت توپ سرگردان در محوطه جریمه ذوب آهن و چرخش پشت مدافعان این تیم، توپ را وارد دروازه این تیم کرد.

دقیقه 35: ارسال مسعود ابراهیم زاده روی دروازه استقلال رضا خالقی فر را در محوطه جریمه استقلال صاحب توپ کرد که توپ این بازیکن پس از چرخش و نواختن ضربه به مدافعان حریف از محوطه جریمه دور شد.

دقیقه 40: عارف رستمی از پشت محوطه جریمه استقلال سعی داشت با یک ضربه فنی دروازه استقلال را باز کند که ضربه او با فاصله کمی از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه 2+45: امیرحسین حسین زاده از پشت محوطه جریمه ذوب آهن اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 3+45: پاسکاری ذوب آهنی ها در محوطه جریمه استقلال و ضربه نهایی به سمت دروازه این تیم در آغوش رشید مظاهری نهاده شد.

دقیقه 5+45: ارسال مسعود ابراهیم زاده روی دروازه استقلال با ضربه سر امیرحسین صدقی همراه شد که توپ او از کنار دروازه به اوت رفت.

نیمه دوم

دقیقه 50: یامگا از سمت چپ به محوطه جریمه گاندوها نفوذ کرد و سپس دروازه ذوب آهن را هدف گرفت که فرعباسی، این توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 55: بار دیگر مسعود ابراهیم زاده با پاس به محوطه جریمه رضا خالقی فر را صاحب توپ کرد که سیاوش یزدانی با تکلی به موقع، مانع از گلزنی او شد.

دقیقه 63: محمد خدابنده لو با حرکت به سمت دروازه استقلال اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او در چارچوب جایی نداشت و به بیرون رفت.

دقیقه 72: جعفر سلمانی از سمت چپ اقدام به شوتزنی کرد که توپ او جایی در دروازه نداشت.

دقیقه 72: حامد نورمحمدی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 75: کوین یامگا با سرعت به سمت دروازه ذوب آهن حرکت کرد و پس از ورود به محوطه جریمه، قصد باز کردن دروازه این تیم را داشت که حبیب فرعباسی مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

دقیقه 84: پوریا پورعلی از راهی دور اقدام به شوتزنی کرد که رشید مظاهری پیروز شد در دو مرحله این توپ را مهار کند.

دقیقه 4+90: جعفر سلمانی با دروازه بان ذوب آهن در موقعیت تک به تک روبه رو شد، ولی شوت این بازیکن با اختلافی کم از کنار دروازه به بیرون رفت. او می توانست با پاس به یامگا او را در موقعیت گلزنی قرار دهد، اما ضربه را به بیرون زد.

دقیقه 5+90: کوین یامگا روی پاس امیرعلی صادقی و با فرار پشت مدافعان ذوب آهن برای بار دوم دروازه این تیم را باز کرد.

به گزارش خبرنگاران، استقلال که با این پیروزی به دومین سه امتیاز خود در فصل تازه رسید و شش امتیازی شد، دو طلسم را هم شکست. نخست طلسم نبردن در هفته دوم طی پنج فصل گذشته لیگ برتر و دوم طلسم چهار بازی پیروز نشدن مقابل ذوب آهن در استادیوم فولادشهر اصفهان که این بار با گل های کوین یامگا به آن دست یافت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 آذر 1400 بروزرسانی: 6 آذر 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1921

به "لیگ برتر فوتبال، 3 امتیاز دوم در جیب شاگردان مجیدی، استقلال با 2 گل یامگا 2 طلسم را شکست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فوتبال، 3 امتیاز دوم در جیب شاگردان مجیدی، استقلال با 2 گل یامگا 2 طلسم را شکست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید