مهاجرانی: بازی با بحرین مثل یک فینال عظیم برای ما اهمیت دارد، امیدوارم آزمون و طارمی مانند بازی قبلی نباشند

به گزارش مجله استخدام جدید، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان ابراز امیدواری کرد، مهدی طارمی و سردار آزمون در ملاقات مقابل بحرین عملکردی به مراتب بهتر از ملاقات قبلی داشته باشند.

مهاجرانی: بازی با بحرین مثل یک فینال عظیم برای ما اهمیت دارد، امیدوارم آزمون و طارمی مانند بازی قبلی نباشند

حشمت مهاجرانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص بازی حساس تیم ملی فوتبال ایران برابر بحرین در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 که فردا برگزار خواهد شد، گفت: مسئله مهم در خصوص بازی با بحرین این است که کادر فنی تیم ملی ایران، به خوبی حریف را برای بازیکنان بررسی کند. نمی دانم در حال حاضر بررسیور تیم ملی چه کسی است و آیا خود اسکوچیچ حریفان را بررسی می نماید یا اینکه تیم ملی بررسیور دارد، ولی اعتقاد من این است که بررسی کردن بحرین برای بازی فردا مسئله بسیار مهمی است. به هر حال کادر فنی باید برای استفاده از نقاط ضعف و قوت حریف و بعلاوه تاکتیک و ترکیب تیم، فزونین تصمیم را بگیرد.

وی در ادامه توضیح داد: ما در بازی قبلی برابر هنگ کنگ از لحاظ هماهنگی تیمی شرایط خوبی نداشتیم و گل اولی که قلی زاده زد، ممکن است هر 10 سال یک بار تکرار گردد و گل وحید امیری هم بعد از برخورد توپ به بازیکن حریف وارد دروازه شد. در این بازی مهدی طارمی و سردار آزمون هم به اسم دو مهره مشخص نماینده، تحرک خوبی نداشتند و روز خوبی را پشت سر نگذاشتند. امیدوارم عملکرد آنها در بازی با بحرین، مانند بازی قبلی نباشند. ما شاید برای گردش توپ و رساندن آن به محوطه جریمه حریف مشکل نداشته باشیم، ولی مسئله مهم این است که برای گل زدن و استفاده از موقعیت ها برنامه داشته باشیم.

مهاجرانی در پاسخ به این پرسش که آیا به شکست دادن بحرین در بازی فردا امیدوار هستید؟، گفت: من قبلاً هم گفتم که در تمامی نقاط زمین نسبت به بحرین و عراق فزونی داریم، ولی مهم این است که با ذهنی روشن با آنها روبه رو شویم و اجازه ندهیم که خودشان را به ما تحمیل نمایند. بازی با بحرین مثل یک فینال عظیم برای ما اهمیت دارد و این مسابقه نقش مهمی در صعود ما به جام جهانی خواهد داشت. امیدوارم این بازی را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 6 مرداد 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1777

به "مهاجرانی: بازی با بحرین مثل یک فینال عظیم برای ما اهمیت دارد، امیدوارم آزمون و طارمی مانند بازی قبلی نباشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجرانی: بازی با بحرین مثل یک فینال عظیم برای ما اهمیت دارد، امیدوارم آزمون و طارمی مانند بازی قبلی نباشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید