کارت عضویت هنرمندان ایرانی در موسسه بین المللی تئاتر (ITI) صادر شد

به گزارش مجله استخدام جدید، تهران (پانا) - با پیگیری اداره کل هنرهای نمایشی به عنوان مرکز آی تی آی ایران برای نخستین بار کارت عضویت هنرمندان ایرانی در موسسه بین المللی (ITI) صادر شد.

کارت عضویت هنرمندان ایرانی در موسسه بین المللی تئاتر (ITI) صادر شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، با درخواست کاظم نظری مدیر کل هنرهای نمایشی و براساس مکاتبات اجرا شده به وسیله امور بین الملل اداره کل هنرهای نمایشی با موسسه بین المللی تئاتر (ITI) در مرحله نخست کارت عضویت 38 نفر از هنرمندان فعال ایرانی در حوزه هنرهای نمایشی برای استفاده از تسهیلات این موسسه بین المللی، صادر شد.

هنرمندان در زمان حضور در جشنواره های بین المللی در سراسر جهانی می توانند با ارائه کارت عضویت موسسه بین المللی تئاتر از تسهیلات این موسسه ازجمله تخفیف در دریافت بلیت نمایش ها و تخفیف در مبلغ ثبت نام و ورودی جشنواره های بین المللی بهره مند شوند.

لازم به ذکر است ارائه این امکانات با هماهنگی و توافق مرکز موسسه بین المللی تئاتر (ITI) در زمان برگزاری جشنواره های بین المللی به وسیله کشور برگزار کننده صورت خواهد پذیرفت.

صدور کارت های عضویت در موسسه بین المللی تئاتر (ITI) برای اولین بار با همکاری موسسه بین المللی تئاتر و مرکز آی تی آی ایران صورت پذیرفته است و جلسه هم اندیشی با اعضای این موسسه به زودی اعلام و برگزار خواهد شد.

بعلاوه با تدوین آیین نامه داخلی همه هنرمندان عرصه هنرهای نمایشی امکان استفاده از این تسهیلات را خواهند داشت و نحوه عضویت به زودی به وسیله سایت ایران تئاتر اعلام می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 شهریور 1401 بروزرسانی: 4 شهریور 1401 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 2171

به "کارت عضویت هنرمندان ایرانی در موسسه بین المللی تئاتر (ITI) صادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارت عضویت هنرمندان ایرانی در موسسه بین المللی تئاتر (ITI) صادر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید