این هفته کدام سریال ها از رادیو پخش می شوند؟

به گزارش مجله استخدام جدید، تهران (پانا) - در هفته پیش رو، پنج سریال رادیویی از تولیدات جدید اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به روی آنتن شبکه های رادیویی می فرایند.

این هفته کدام سریال ها از رادیو پخش می شوند؟

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، طربکده ترب،اسماعیل،عملیات سرخ،سمفونی شهر و استاکس نت عناوین سریال های رادیویی هستند که این هفته از شبکه های مختلف رادیویی پخش می شوند.

زمان پخش و جزئیات این سریال های رادیویی به شرح زیر است:

طربکده ترب به نویسندگی سمیه خطیب زاده و کارگردانی رضا عمرانی ، داستان زوج جوانی است که فروشگاهی به نام طربکده ترب را اداره می کنند و هر روز با مراجعانی که هر کدام ماجراهای خاص خود را دارند در ارتباط هستند.این سریال رادیویی از روز شنبه هجدهم بهمن ماه ، ساعت 6:15 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 21:45 دقیقه به روی آنتن رادیو سلامت می رود.

اسماعیل را امیرحسین فردی نوشته و جواد پیشگر آن را تنظیم رادیویی و کارگردانی کرده است، اسماعیل داستان شخصی را روایت می کند که با پیوستن به گروه های انقلابی ، حقیقت واقعی خویش را درمی یابد. این سریال رادیویی از روز شنبه هجدهم بهمن ماه ساعت 8:45 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 2:00 بامداد به روی آنتن رادیو جوان می رود.

عملیات سرخ به نویسندگی پوریا موسوی و کارگردانی میرطاهر مظلومی با موضوع خون های آلوده به ویروس از روز شنبه هجدهم بهمن ماه ، ساعت 22:30 از رادیو نمایش پخش می شود.

سمفونی شهر به کارگردانی میرطاهر مظلومی و نویسندگی مانی مستان و پوریا موسوی درباره سرود انقلابی ایران ایران ایران با اجرای رضا رویگری خواننده این اثر وهنرمند پیشکسوت ایرانی درعرصه تئاتر، سینما ، تلویزیون است.این مجموعه رادیویی به سفارش رادیو ایران در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است که از هجدهم بهمن ماه، ساعت 23:45 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 22:30 نیز به روی آنتن رادیو ایران می رود.

استاکس نت به نویسندگی مرضیه بامیری و کارگردانی فریدون محرابی درباره زندگی شهید مصطفی احمدی روشن معاون بازرگانی سایت هسته ای نطنز است.

این سریال رادیویی از روز یک شنبه نوزدهم بهمن ماه ساعت 1:00 بامداد از رادیو نمایش پخش می شود و در طول هفته ساعت 22:30 به روی آنتن رادیو تهران می رود. در سریال های رادیویی تولید اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، بازیگران، نویسندگان، کارگردانان، تهیه کنندگان، افکتورها و صدابرداران حرفه ای رادیو نمایش حضور داشته اند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1529

به "این هفته کدام سریال ها از رادیو پخش می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این هفته کدام سریال ها از رادیو پخش می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید