تور دبی ارزان: برترین مراکز خرید راس الخیمه، امارات

به گزارش مجله استخدام جدید، راس الخیمه، در ساحل خلیج فارس قرار گرفته است و یکی از شهرها و شیخ نشین های هفت گانه امارات متحده عربی است. مراکز خرید راس الخیمه، مجموعه ای از فروشگاه های مستقل و زنجیره ای و امکانات تفریحی هستند.

تور دبی ارزان: برترین مراکز خرید راس الخیمه، امارات

با تور دبی ارزان در زیباترین سواحل خلیج فارس استراحت کنید و شهری پر زرق و برق، بین‌المللی و پیشرفته را سیاحت کنید.

مراکز خرید راس الخیمه، یکی از مهم ترین جاذبه های این شهر هستند. گردشگران زیادی در سفر به راس الخیمه در امارات متحده عربی، بعد از سر زدن به جاذبه های فرهنگی و تاریخی، حتما زمانی را برای گشت وگذار در مراکز خرید مدرن در نظر می گیرند.

راس الخیمه در امارات راس الخیمه واقع شده است و یکی از امارت های کشور امارات متحده عربی محسوب می گردد.

راس الخیمه روزبه روز بیشتر از گذشته پیشرفت می نماید و مراکز خرید مدرن و بسیار بزرگی در آن افتتاح می گردد. گرچه مجذوب نمایندهیت های راس الخیمه برای خرید به پای دبی نمی رسد ولی دست کمی از شهرهای توریستی جهان ندارد.

در این مجموعه های تجاری بزرگ، می توانید محصولاتی از بهترین برندهای داخلی و بین المللی را خریداری کنید. بهترین فروشگاه های عرضه نماینده زیورآلات، لوازم آرایشی، محصولات دیجیتال و بهترین و جدیدترین محصولات مد و پوشاک در این مراکز خرید آماده استقبال از خریداران هستند. علاوه بر فروشگاه، امکانات تفریحی متعددی در این مراکز برای خریداران در نظر گرفته شده است. امکاناتی مثل انواع رستوران و کافی شاپ و زمین های بازی و محوطه های مخصوص تفریح برای همه اعضای خانواده در مراکز تجاری وجود دارد.

در ادامه تعدادی از بهترین مراکز خرید راس الخیمه را معرفی می کنیم.

مرکز خرید الحمرا ( Al Hamra Mall )

مرکز خرید الحمرا، یک مرکز خرید دوطبقه به وسعت 37 هزار مترمربع است. این مرکز تجاری بخشی از مجموعه توسعه دهکده الحمرا در راس الخیمه است و مجموعه ای فروشگاه های مختلف را در کنار امکانات تفریحی و رستوران های عالی، گرد هم آورده است.

مرکز خرید الحمرا، تنوع وسیعی از فروشگاه ها را در اختیار دارد و خدماتی ارائه می نماید که معمولا مشتریان بین المللی در پی آن هستند. هر آنچه که جمعیت چندفرهنگی ساکن در امارات متحده عربی، به آن احتیاج داشته باشد، در این مرکز تجاری پیدا می گردد و جوابگوی احتیاجهای اهالی و گردشگران است.

در این مرکز تجاری بیش از 100 فروشگاه وجود دارد که از آنها می توانید پوشاک و آخرین محصولات مد، لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی و مایحتاج روزانه را خریداری کنید. فرقی نمی نماید که مسافر بین المللی باشید یا یکی از اهالی شهر، هر آنچه که احتیاج داشته باشید در مرکز تجاری الحمرا پیدا می گردد. علاوه بر اینکه هر آنچه احتیاج دارید در این مجموعه تجاری پیدا می گردد، از خرید کردن در محیطی مجذوب نماینده و زیبا با امکانات کامل، لذت می برید.

این مرکز خرید به زیبایی به بخش های مختلف موضوعی تقسیم شده است و محیطی آرام و زیبا دارد و یکی از زیباترین مراکز خرید در امارات متحده عربی است. این مرکز خرید را به سبک زیبای سنتی عربی تزیین و طراحی نموده اند و برای طراحی دکوراسیون آن از رنگ های گرم و جزییات دقیق استفاده نموده اند. به همین علت است که خرید کردن در این مرکز تجاری، یک تجربه منحصربه فرد است.

بازدیدنمایندگان جوان و پرشور این مرکز، می توانند از فروشگاه های وسیع و مدرن خرید نمایند در حالی که برای مسن ها نیز، بخش های آرام تر و مناسب سلیقه و سن آنها وجود دارد. در مجموع، این مرکز تجاری فقط به خرید اختصاص ندارد و یک مجموعه تفریحی کامل است.

مرکز خرید منار ( Manar Mall )

مرکز خرید منار در سال 2000 افتتاح شد. این مرکز خرید یکی از محبوب ترین مراکز تفریحی و تجاری در بین اهالی راس الخیمه است. این مرکز تجاری از نظر موقعیت جغرافیایی در یک مکان دیدنی مشرف به دریا واقع شده است. یک پارکینگ بزرگ دارد که برای تعداد قابل توجهی خودرو، ظرفیت دارد. برای همه افراد با همه سلیقه ها، فعالیت های مجذوب نمایندهی در این مرکز تجاری در نظر گرفته شده است.

در این مرکز تجاری چندین کافه و رستوران وجود دارد که برخی از آنها فضایی در محیط باز دارند و مشرف به دریا قرار گرفته است. از دیگر امکانات آن می توان به یک زمین بازی مخصوص بچه ها، 120 فروشگاه خرده فروشی مستقل و چندین فروشگاه زنجیره ای اشاره نمود.

در فودکورت این مرکز می توانید بهترین غذاهای بین المللی را نوش جان کنید. 12 اوت لت و 600 جایگاه در این فودکورت وجود دارد و فرصت مناسبی برای ساعتی استراحت و غذا خوردن همراه با دوستان و خانواده است. برای کسانی که می خواهند در محیط های مجلل و مدرن، غذاهای منتخب را نوش جان نمایند، 4 رستوران فول سرویس در این مجموعه وجود دارد.

این مرکز تجاری، هم از نظر ظاهری و هم از نظر تنوع و تعدد محصولات عرضه شده و هم از نظر امکانات رفاهی و تنوع رستوران ها و کافه ها، نظر بازدیدنمایندگان را جلب می نماید و آنها معمولا باز هم به این مرکز تجاری برمی گردند.

مرکز تجاری النعیم سیتی سنتر ( Al Naeem City Center )

مرکز تجاری النعیم سیتی سنتر، یکی از مراکز تجاری عالی شهر است که احتیاجهای بازدیدنمایندگان و خریداران را در بالاترین سطح ممکن، برطرف می نماید. این مرکز تجاری، ترکیبی از فضای بازارهای سنتی و مراکز خرید مدرن و امروزی است. در واقع یک نمونه پیروز از ترکیب فرهنگ خرید مدرن و سنتی که باعث شده افراد مختلف با سلیقه های گوناگون از خرید کردن در آن لذت ببرند.

این مرکز تجاری، مثل بیشتر مراکز خرید مدرن، امکانات متعددی غیر از فروشگاه های مختلف دارد. مثلا تفریحات گوناگون یا کافه ها و رستوران هایی که بهترین غذاهای محلی و بین المللی را سرو می نمایند. این مرکز تجاری دارای 5 فروشگاه زنجیره ای است که به فروش محصولات مرتبط با مد و پوشاک، لباس بچه ها، کفش، هدیه و سوغات و لوازم منزل اختصاص دارند.

یکی از بزرگترین هایپرمارکت های منطقه در این مرکز تجاری واقع شده است. 120 فروشگاه مستقل و 12 اوت لت غذا و نوشیدنی، از دیگر بخش های این مرکز است. یک محوطه مخصوص بازی و تفریح دارد که نباید از دست بدهید.

مرکز خرید راک ( RAK Mall )

مرکز خرید راک یکی دیگر از بهترین مراکز تجاری راس الخیمه است که امکانات مختلف را زیر یک سقف، جمع آوری نموده است. امکانات تفریحی و تجاری این مرکز برای همه اعضای خانواده با سنین و سلیقه های مختلف در نظر گرفته شده است. بهترین برندهای داخلی و خارجی زیورآلات، مد و پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم الکترونیکی و... در این مجموعه آماده استقبال از خریداران هستند.

هم اهالی شهر و هم گردشگران معمولا از خرید در این مرکز تجاری استقبال می نمایند. این مرکز تجاری در خیابان Khuzam واقع شده است و به همین علت از نظر دسترسی، در موقعیت تجاری خوبی واقع شده است و به بیشتر جاذبه های مهم شهر دسترسی دارد.

مرکز خرید النعیم ( Al Naeem Mall )

مرکز خرید النعیم، یکی از بخش های برنامه توسعه راس الخیمه به عنوان مقصد گردشگری و یک مرکز ایده آل برای تامین احتیاجهای اهالی شهر است. در این مرکز تجاری، علاوه بر فروشگاه های زنجیره ای و مستقل، امکانات تفریحی دیگری هم وجود دارد. موقعیت جغرافیایی این مرکز تجاری به نحوی انتخاب شده که به راحتی در دسترس بیشتر اهالی شهر قرار بگیرد و در منطقه ای ساخته شده که روز به روز بر محبوبیت آن افزوده می گردد و افراد بیشتری در این منطقه ساکن می شوند. دسترسی خوب در کنار سایر عوامل دست به دست هم داده اند تا این مرکز تجاری به یکی از پربازدیدترین مراکز تجاری راس الخیمه تبدیل گردد.

خدمات این مجموعه برای طبقات میانه تا بالای جامعه، ارائه می گردد.

منبع: کجارو / inspirock.com / en.rasalkhaimah.ae
انتشار: 4 خرداد 1401 بروزرسانی: 4 خرداد 1401 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 2091

به "تور دبی ارزان: برترین مراکز خرید راس الخیمه، امارات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور دبی ارزان: برترین مراکز خرید راس الخیمه، امارات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید