ترسناک ترین راه برای ورود پسران به دنیای مردانگی!

به گزارش مجله استخدام جدید، در این مطلب قصد داریم سنت های عجیب در نقاط مختلف جهان را به شما معرفی کنیم که در طی آن ها یک پسربچه به یک مرد واقعی تبدیل می گردد.

ترسناک ترین راه برای ورود پسران به دنیای مردانگی!

یکی از سنت های عجیبی که در سراسر نقاط دنیا اتفاق می افتد سنت عجیب برای ورود پسران به دنیای مردانگی است. در حالی که در یک سری از جوامع یک سری سنت های وحشیانه برای انتقال پسربچه ها از دوران کودکی به دنیای مردانگی وجود دارد که شاید باورشان برایتان سخت باشد. با خبرنگاران همراه باشید تا با سنت های عجیب و غریب و دردناک برای ورود پسران به دنیای مردانگی آشنا شوید.

مورچه گازی و دستکش

غم انگیز بودن این رسم عجیب و غریب مردانه نیز به خاطر درد زیاد نیش مورچه های گازی است. پسران قبیله ای به نام ساتار ماوه در برزیل مجبور هستند که در سنین بلوغ دستشان را درون یک دستکش پر از مورچه گازی نمایند و 10 دقیقه به همان حالت بایستند، بدون اینکه هیچ گونه صدایی از آن ها بلند گردد.

این یکی از کار هایی است که برای ورود پسران به دنیای مردانگی انجام می گردد گاهی اوقات مردان قبیله برخی از این پسران را مجبور می نمایند که این کار را بیش از یک بار انجام دهند تا بزرگ شدن آن ها را بپذیرند. حالا تصورش را بکنید که نیش یک عدد مورچه گازی به این مقدار درد زیادی دارد، این پسران طفلکی باید درد این تعداد مورچه گازی را تحمل نمایند تا صرفا نشان دهند که بزرگ شده اند.

خونریزی بینی

اگرچه خونریزی بینی اتفاق آزاردهنده ای است، اما آنقدرها هم سخت نیست و بدترین اتفاقی که برای یک نفر می افتد تلقی نمی گردد و خیلی وقت ها بدون هیچ گونه دردی به صورت طبیعی برای آدم ها اتفاق می افتد. اما این بدین معنی نیست که سنت خونریزی بینی که مربوط به مردم قبیله سامبیا در پاپوا گینه نو است، سنت عجیب و غریب و آزاردهنده ای نیست.

خونریزی بینی در حالی اتفاق بدی نیست که طبیعی اتفاق افتاده باشد، نه اینکه از روی قصد کاری نمایند که بینی دچار خونریزی گردد. در این قبیله پسران را به یک درخت می بندند تا راه فراری نداشته باشند و بعد یک تکه از یک گیاه تیز مثل نی را آنقدری در بینی پسربچه ها فشار می دهند تا بینی شان به خونریزی بیفتد تا بالاخره بعد از این سنت عجیب و غریب به عنوان یک مرد واقعی به وسیله قبیله پذیرفته شوند.

مسابقه شلاق زنی

با اینکه این سنت کار ناخوشایند، وحشیانه و دردناکی به نظر می رسد، باید قبول کنیم که درک آن به عنوان سنتی برای تبدیل پسربچه ها به دنیای مردانگی نسبت به برخی از روش های دیگر راحت تر است. مسابقه شلاق زنی در بین مردمان قبیله فولا در آفریقا مرسوم است. در طی آن دو پسر بچه با شلاق به جان یکدیگر می افتند و یک جنگ واقعی بین آن ها رخ می دهد تا بتوانند خودشان را به رخ مردمان قبیله بکشند و مردانگی خودشان را نشان دهند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب پشه ها چه کسانی را بیشتر دوست دارند ؟ را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 1 مرداد 1401 بروزرسانی: 1 مرداد 1401 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 2144

به "ترسناک ترین راه برای ورود پسران به دنیای مردانگی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترسناک ترین راه برای ورود پسران به دنیای مردانگی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید