جلوگیری از ورود 5 هزار مسافر خارجی از مرزهای شرقی

به گزارش مجله استخدام جدید، جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: مرزبانان ناجا در راستای پیشگیری از ویروس کرونای هندی از ورود 5 هزار مسافر خارجی از مرزهای شرقی جلوگیری کردند.

جلوگیری از ورود 5 هزار مسافر خارجی از مرزهای شرقی

به گزارش خبرنگاران، سردار قاسم رضایی اظهار کرد: نیروی انتظامی هیچ دغدغه ای برای ایجاد امنیت پایدار در انتخابات آینده ندارد.

وی شرح داد: نیروی انتظامی به دلیل تجربه بالا، سازماندهی و پیش بینی های لازم در حوزه امنیت پایدار در انتخابات آینده حتی با افزایش صندوق های اخذ رأی به جهت فاصله گذاری اجتماعی هیچ دغدغه ای ندارد.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اقدامات مرزبانان نیروی انتظامی در راستای پیشگیری از ویروس کرونای هندی در مرزهای شرقی، شرح داد: مرزبانان پرتلاش و غیور نیروی انتظامی در این راستا از ورود 5 هزار مسافر خارجی که اغلب بنگلادشی، پاکستانی، افغانستانی و هندی بوده اند، جلوگیری کردند.

سردار رضایی با اشاره به شکسته شدن رکورد کشف مواد مخدر در جهان از سوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از کشف بیش از یک هزار تن انواع مواد مخدر در سال گذشته خبر داد و افزود: از وزارت خارجه انتظار می رود نسبت به پیگیری لازم از مقام های بین المللی برای پاسخگویی در رابطه با خون های به ناحق ریخته شده شهدا در جلوگیری از ورود این موادمخدر اقدامات لازم را انجام دهند.

منبع: مهر

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 خرداد 1400 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1668

به "جلوگیری از ورود 5 هزار مسافر خارجی از مرزهای شرقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلوگیری از ورود 5 هزار مسافر خارجی از مرزهای شرقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید