درستکار: اینکه با یک برد قهرمان جهان می شدیم جزو اماواگرهای ورزش است، این پیروزی ها را به مردم تقدیم می کنیم

به گزارش مجله استخدام جدید، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد تاکید کرد همه کشتی گیران ایران، چه برنده و و چه بازنده خوب کشتی گرفتند.

درستکار: اینکه با یک برد قهرمان جهان می شدیم جزو اماواگرهای ورزش است، این پیروزی ها را به مردم تقدیم می کنیم

به گزارش خبرنگاران، بعد از کسب نام سومی جهان با سه طلا، سه نقره و یک برنز از سوی تیم ملی کشتی آزاد، پژمان درستکار گفت: من این پیروزی و موفقیت های تیم ملی را به همه مردم که صاحب این پیروزی هستند تبریک گفته و امیدوارم از جامعه کشتی این بردها را بپذیرند.

وی در مورد اینکه تنها با یک برد تیم کشورمان بر سکوی قهرمانی قرار می گرفت، تاکید کرد: ما تیم جوان و با میانگین سنی 22 سال داریم ولی با این همه می توانستیم حتی در 61 و 70 کیلوگرم نتایج بهتری گرفته و شانس قهرمانی هم داشته باشیم. ما از نظر تیمی سه طلا، سه نقره و یک برنز کسب کردیم و تعداد طلاهای مان با آمریکا و روسیه برابر بود. این لطف خدا و اهل بیت است. جا دارد از شخص علیرضا دبیر تشکر ویژه ای داشته باشم که همه جوره حامی تیم بوده و امکانات لازم را در اختیارمان قرار داد و حاشیه را از تیم دور کرد. خسته نباشیدی هم به کادرفنی و همه کشتی گیران مان می گویم و امیدوارم در مسابقات بعدی نتایج بهتر باشد.

درستکار از نام بردن کشتی گیری که توقعات را برآورده نکرده، خودداری کرد و گفت: کام مردم را تلخ نکنیم، همه زحمت خودشان را کشیدند، اینکه با یک برد قهرمان می شدیم، اماواگرهای ورزش هست. ما باید راضی باشیم که این نتیجه بسیار خوب و تاریخی را گرفتیم و فراموش نکنیم چند تا دستاورد مهم در این مسابقات داشتیم. من از بچه ها خیلی راضی ام و تا لحظه آخر می جنگیدند، برنده و بازنده همه خوب بودند.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در مورد آنالیز حریفان سنتی و پیروزی مقابل آنها شرح داد: این جای بحث بیشتری دارد، اما در 40 روز گذشته برای طاها آکگول، پتریاشویلی، نایفونوف، دیوید تیلور و جیدن کاکس برنامه و آنالیز دقیق داشتیم، سایر حریفان هم آنالیز شده بودند، اودیکادزه که گلیج او را در مبارزه یک طرفه برد، آنالیز شده بود. امیدوارم که مردم از این جوانان دلاور رضایت داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 مهر 1400 بروزرسانی: 25 مهر 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1872

به "درستکار: اینکه با یک برد قهرمان جهان می شدیم جزو اماواگرهای ورزش است، این پیروزی ها را به مردم تقدیم می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درستکار: اینکه با یک برد قهرمان جهان می شدیم جزو اماواگرهای ورزش است، این پیروزی ها را به مردم تقدیم می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید