رویدادی کم سابقه برای تبدیل فرصت ها به کسب و کار در فیوژن

به گزارش مجله استخدام جدید، دیوار و جوانه در یک همکاری مشترک ثبت نام رویدادفیوژن را شروع کرده اند. در طی رویداد فیوژن که بدون دریافت هزینه برگزار می شود افراد می توانند در سه ماه همراه با آموزش و منتورینگ،کسب و کار خود را در حوزه های مشخص شده راه اندازی کنند و در صورت موفقیت امکان جذب سرمایه را دارند.

رویدادی کم سابقه برای تبدیل فرصت ها به کسب و کار در فیوژن

برنامه نویس ها و دولوپرها به همین علت از مخاطبان اصلی این رویداد هستند که می توانند در کنار هم تیمی های خود در حوزه های تخصصی دیگر قرار بگیرند.

فیوژن رویدادی برای افراد و تیم هایی است که می خواهند فرصت راه اندازی کسب و کار را در کنار افرادی با تجربه فعالیت در بزرگترین شرکت های تکنولوژیک در اکوسیستم استارت آپی را تجربه کنند.

در فیوژن برای شرکت کنندگان امکان تیم سازی، انتقال تجربه افراد پیروز، آموزش های تخصصی با توجه به مراحل رشد، منتورینگ اختصاصی با توجه به حوزه های انتخاب شده از طریق تیم ها، ارائه گرنت (سرمایه اولیه)، فضای استقرار و دیگر موارد مورد نیاز تیم ها فراهم شده است.

در فیوژن علاوه بر آموزش و مربی گری، حمایت مالی هم در نظر گرفته شده است. تیم هایی که کیفیت لازم برای ادامه راستا توسعه کسب و کار را داشته باشند، بعد از طی مراحل اولیه و آموزش های لازم، می توانند حمایت مالی بلاعوض دریافت کنند تا محصول اولیه خود را در بازه زمانی مشخصی توسعه دهند. در نهایت تیم هایی که محصول اولیه خود را در طول مدت زمان برنامه به سطح قابل قبولی برسانند برای جذب سرمایه با هدف توسعه محصول و رشد وارد کمیته سرمایه گذاری جوانه خواهند شد.

مهلت ثبت نام این رویداد تا 27 مردادماه است و با توجه به محدودیت ظرفیت بهتر است هر چه زودتر ثبت نام خود را انجام دهید.

برای جزئیات بیشتر و ثبت نام می توانید به Javane.vc/fusion مراجعه کنید.

منبع: فرارو
انتشار: 24 مرداد 1401 بروزرسانی: 24 مرداد 1401 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 2166

به "رویدادی کم سابقه برای تبدیل فرصت ها به کسب و کار در فیوژن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویدادی کم سابقه برای تبدیل فرصت ها به کسب و کار در فیوژن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید