سفر با کوله پشتی به پرو ، راهنمای کامل کوله گردی در پرو

به گزارش مجله استخدام جدید، کشور های معدودی در دنیا هستند که مانند پرو با شکوه خود چشم ها را خیره نمایند. سفر با کوله پشتی به پرو فرصتی استثنایی برای کندوکاو در طبیعت و فرهنگ غنی این کشور شگفت انگیز را به وجود می آورد. در این کشور می توانید موج سواری درجه یک را در سواحل آن تجربه کنید و زیبایی ناب و انزوای صحرای نازکا Nazca را از نزدیک مشاهده نمایید. می توانید به کوه نوردی در قله های مرتفع از برف پوشیده شده در رشته کوه آند Andes بروید و سپس وارد جنگل آمازون Amazon شوید. اغلب گردشگرانی که به پرو سفر می نمایند، تنها در خصوص منطقه باستانی ماچو پیچو Machu Picchu اطلاعات دارند و چیز دیگری در خصوص این کشور زیبا نمی دانند. اما بعد از کوله گردی در پرو عاشق این کشور می شوند و تجربه سفر مقرون به صرفه به پرو را یکی از عالی ترین تجربیات زندگی خود به شمار می آورند. در این مطلب خبرنگاران، که راهنمای کامل سفر مقرون به صرفه به پرو با کوله پشتی است، تمام چیز هایی که برای آغاز یک ماجراجویی در این کشور احتیاج دارید به شما ارائه می گردد. با خبرنگاران همراه باشید تا در خصوص محل های اقامت مخصوص مسافران با کوله پشتی، برنامه های سفر پیشنهادی، فعالیت های فوق العاده ای که می توانید در این منطقه خارق العاده انجام دهید و خیلی چیز های مهم دیگر آگاهی کسب کنید. خواندن این مطلب که راهنمای کامل سفر مقرون به صرفه به پرو است، برای شما نیز الهام بخش خواهد بود تا با یک سفر مقرون به صرفه با کوله پشتی، تجربیات و خاطرات به یادماندنی برای خود رقم بزنید. بنابراین اگر به سفر با کوله پشتی به پرو، چه تکنفره و چه گروهی، علاقمند هستید و در عین حال، به کشور دوست داشتنی پرو علاقه دارید، بهتر است این مطلب خبرنگاران را که راهنمای کامل سفر با کوله پشتی به پرو است را از دست ندهید. با ما همراه باشید :

سفر با کوله پشتی به پرو ، راهنمای کامل کوله گردی در پرو

در سفر با کوله پشتی به پرو، به کجاها برویم

سفر با کوله پشتی، یک سفر مقرون به صرفه به پروی بسیار استثنایی و هیجان انگیز است. تنها سوال در خصوص سفر به کشوری با این همه تنوع این است که به انجام چه کارهایی و دیدن چه چیزهایی بیشتر علاقه دارید. چه سه هفته برای سفر در این کشور زمان داشته باشید، چه سه ماه، نقاط بسیار جالب و هیجان انگیزی برای بازدید در پرو وجود دارند. اگر زمان زیادی برای سفر مقرون به صرفه به پرو ندارید، توصیه می کنیم یک منطقه از این کشور پهناور را انتخاب کنید و روی گشت و گذار در همان نقطه متمرکز شوید. اینجا کشور بزرگی است و سفر مقرون به صرفه به پرو می تواند گاهی بسیار کند گردد. اما سفر خاطره انگیزی خواهد بود. در بخش های بعدی، راهنمای کامل سفر به پرو را برای شما توصیف می کنیم تا بتوانید یک سفر خاطره انگیز و ایده آل برای خود رقم بزنید.

اولین برنامه ریزی دو هفته ای سفر با کوله پشتی به پرو: سواحل جنوبی و صحرای پرو

برای انجام این برنامه، سفر خود را از لیما Lima، مرکز کشور پرو شروع کنید. توصیه می گردد دو تا سه روز در این شهر بمانید. سپس به سرعت به آرکیپا Arequipa که یک شهر کوچک و بانمک با معماری دوره استعماری است بروید. جهانگردان معمولا از این شهر به عنوان یک ایستگاه برای بازدید از عمیق ترین کنیون های دنیا به نام کولکا کنیون Colca Canyon که از عمیق ترین نقاط سیاره زمین هستند استفاده می نمایند. سپس به هوآکاچینا Huacachina یک دریاچه طبیعی و بسیار زیبا سری بزنید. می توانید در میان شن های بیابان به تپه نوردی مشغول شوید. گردانندگان تورهای مختلف نیز می توانند شما را به اسکی روی شن ببرند تا کمی هیجان به سفر شما بیافزایند. ایستگاه بعدی، بازدید از خطوط نازکا Nazca Lines، مجموعه ای از خطوط که در صحرای نازکا Nazca Desert در پروی جنوبی قرار دارند می باشد. بیشتر این خطوط، شکل های هندسی ساده هستند؛ اما بعضی از آنها به گیاهان و جانوران مختلف شباهت دارند. تنها راه دیدن این خطوط این است که در یک هلیکوپتر (که اجاره آن کمی گران است) بنشینید و آنها را از بالا دیدن کنید؛ زیرا این خطوط بسیار بزرگ هستند و تنها از فاصله دور و از بالا می توان زیبایی واقعی آنها را دیدن کرد.

دومین برنامه ریزی سه هفته ای سفر با کوله پشتی به پرو: کوه های آند Andes در پرو و دره مقدس Sacred Valley

این برنامه سفر مقرون به صرفه به پرو شما را به قلب کوه های آند Andes در پرو می برد. هوای خنک و تازه این منطقه، بعد از سفر به صحرا و ساحل، تغییر بسیار خوشایندی به نظر می رسد. وقتی به کوزکو Cusco برسید، فرهنگ درخشان این منطقه به سرعت خودش را نشان می دهد. کوزکو Cusco یک دروازه عالی برای رفتن به کوه های آند Andes و تمامی گنجینه هایی که در آنجا انتظار شما را می کشند است. کوه های آند Andes در پرو جایگاه ویرانه های بسیار جالب اینکایی هستند و بویژه منطقه باستانی ماچو پیچو Machu Picchu. این شگفتی دنیای در لیست برنامه های سفر مقرون به صرفه به پرو هر جهانگردی وجود دارد. در طول فصل پر جهانگرد، بخاطر داشته باشید که حتما از قبل همه چیز را رزرو کنید و تصمیم بگیرید که از کدام مسیر ها می خواهید برای بازدید از ماچو پیچو Machu Picchu گذر کنید. حتما زمان کافی برای بازدید از دره مقدس Sacred Valley اختصاص دهید. این دره در کوه پایه کوه های خیره نماینده آند Andes واقع شده است. در این دره زیبا، شهر های کوچک و روستاهای دیدنیی وجود دارند که خانواده های سنتی در آنها زندگی می نمایند. برترین راه برای گشت و گذار در دره مقدس Sacred Valley، استفاده از دوچرخه یا موتورسیکلت است. شهر های پیساک Pisac، یوکای Yucay، اوروبامبا Urubamba، اولانتایاتامبو Ollantaytambo و کینچرو Chinchero از برترین و دیدنی ترین نقاط این منطقه هستند. برنامه بعدی این است که به وینیکونکا Vinicunca که مونتانا دو سییت کولورس Montaña de Siete Colores نیز نامیده می گردد بروید. مونتانا دو سییت کولورس Montaña de Siete Colores یا کوه رنگین کمان، کوهی در پرو است که 5200 متر از سطح دریا ارتفاع دارد. اکنون زمان بسیار خوبی است که دوباره به لیما Lima بازگردید یا به پونو Puno بروید تا به بولیوی برسید. اگر یک یا دو هفته بیشتر برای سفر کردن در پرو زمان دارید، به ایکیتوس Iquitos و آمازون Amazon هم سری بزنید.

سومین برنامه ریزی ده روزه سفر با کوله پشتی به پرو: ساحل و موج سواری

در برنامه ریزی های قبلی، برترین نقاط کوه های آند Andes در پرو و صحرای این کشور را برای سفر ماجراجویانه با کوله پشتی به پرو معرفی کردیم. این برنامه ریزی سوم، مختص کسانی است که عاشق ساحل و علاقمند به موج سواری هستند. پرو یکی از برترین نقاط روی زمین برای انجام موج سواری است. خطوط ساحلی 1000 کیلومتری این کشور، موج های دائمی اقیانوس آرام را دریافت می نماید. سواحل شمانلی پرو در نزدیکی صحرای همواره آفتابی این کشور واقع شده است؛ بنابراین کرم ضد آفتاب خود را از قلم نیاندازید. ابتدا به تروجیلو Trujillo شهر ساحلی کوچک که در نزدیکی ویرانه های تاریخی و در نزدیکی یک صحرای وسیع قرار گرفته است بروید. سپس به روستای ماهی گیری آرام هوآنچاکو Huanchaco سری بزنید. بعد از آن، به پلایا چیکاما Playa Chicama که بخاطر طولانی ترین و خوش فرم ترین موج های دنیا مشهور است سفر کنید. چیکاما Chicama برای موج سواران تازه کار و حرفه ای، یک مقصد جهانگردی بسیار محبوب به شمار می رود. در نهایت، برای چند روز به مانکورا Mancora سفر کنید. سواحل مانکورا Mancora بسیار خارق العاده هستند. اگر در پی یک نقطه ایده آل برای موج سواری هستید، می بایست حتما به این منطقه سفر کنید.

کوله گردی در پرو: به لیما Lima

لیما Lima مرکز بسیار شلوغ پرو است. اقامت بیشتر از دو تا سه روز در این شهر توصیه نمی گردد. زمانی که در این شهر هستید، بهتر است به محله میرافلورس Miraflores که بیشتر اتفاقات شهر در آن رخ می دهند، سری بزنید. یکی از جالب ترین کارهایی که می توانید در لیما Lima انجام دهید، بازدید از گوردخمه های این شهر است (آرامگاه هایی که در دل کوه و صخره کنده می شوند). این گور دخمه ها در قرن شانزدهم میلادی برای جلوگیری از پخش شدن بیماری ها از جسد های مردگان طراحی شده بودند. اگر به موزه ها علاقمند هستید، می توانید از موزه سن اینکیسیسیون San Inquisición که دارای اتاقک های قدیمی شکنجه است دیدن کنید. فضای این موزه تاریک است و ماکت های انسان ها در ماشین های شکنجه قرار داده شده اند تا دردناک بودن شکنجه کسانی که از قوانین کلیسا مطابعت نمی کردند را نشان دهند. در کاستا ورده Costa Verde، جاده ای که در امتداد اقیانوس آرام و بالای صخره های لیما Lima واقع شده است می توانید به پاراگلاید سواری مشغول شوید و منظره های عالی از شهر را از آن بالا دیدن کنید.

کوله گردی در پرو: آرکیپا Arequipa

آرکیپا Arequipa یک شهر کوچک با معماری دوره استعماری در کشور پرو است. جهانگردان معمولا از این شهر به عنوان نقطه ای برای بازدید از عمیق ترین کنیون های دنیا، که کولکا کنیون Colca Canyon نامیده می شوند استفاده می نمایند. اگر به تاریخ استعماری و موزه ها علاقمند هستید، از شهر آرکیپا Arequipa خوشتان خواهد آمد. از کلیسای جامع آرکیپا Arequipa Cathedral و صومعه خانه سانتا کاتالینا Santa Catalina Monastery بازدید کنید. حتما به رستوران های میدان اصلی شهر بروید. این میدان در هنگام شب واقعا زیبا و دیدنیی است. اگر در پی جشن و پایکوبی هستید، در میهمان خانه وایلد روور The Wild Rovers Hostel در این شهر اقامت کنید. نکته جالب در خصوص این میهمان خانه این است که در همه شهر های مهم پرو شعبه دارد و برای کسانی که در سه شعبه یا بیشتر از شعبه های آن اقامت نموده باشد، تخفیف های فوق العاده در نظر می گیرد.

کوله گردی در پرو: خطوط نازکا Nazca Lines

خطوط نازکا Nazca Lines مجموعه ای از خطوط که در صحرای نازکا Nazca Desert در پروی جنوبی قرار دارند می باشد. بیشتر این خطوط، شکل های هندسی ساده هستند؛ اما بعضی از آنها به گیاهان و جانوران مختلف شباهت دارند. تنها راه دیدن این خطوط این است که در یک هلیکوپتر (که اجاره آن کمی گران است) بنشینید و آنها را از بالا دیدن کنید؛ زیرا این خطوط بسیار بزرگ هستند و تنها از فاصله دور و از بالا می توان زیبایی واقعی آنها را دیدن کرد. این خطوط و این نقش ها که در طول صدها کیلومتر از صحرای پرو امتداد دارند، اگر در هر گونه آب و هوایی دیگری وجود داشتند، در طول چند ماه از بین می رفتند. از آنجایی که صحرای نازکا Nazca Desert یکی از خشک ترین منطقه ها روی زمین است، محیط طبیعی به حفظ شدن گنجینه های باستانی و اسرار آمیز آن یاری نموده است.

کوله گردی در پرو: کوزکو Cusco

کوزکو Cusco شگفت انگیز ترین شهر در کشور پرو به شمار می رود. نقاط دیگری به جز این شهر در دنیا وجود ندارند که دیوارهای باستانی اینکا ها در کنار معماری اسپانیایی به چشم بیایند. ویرانه های ساکسای هیومان Sacsayhuaman واقعا ارزش بازدید کردن دارند و این شهر یک مکان عالی برای آشنایی با سایر گردگرانی که با کوله پشتی سفر می نمایند محسوب می گردد. اگر می خواهید در کوزکو Cusco به کوه نوردی مشغول شوید، می توانید در تور های ویژه آن شرکت کنید تا به کوه نوردی در مسیر های اینکا Inca Trail یا سالکانتای Salkantay Trek بروید. اگر لوازم کافی برای این کار داشته باشید، می توانید به سمت ماچو پیچو Machu Picchu کوه نوردی کنید.

کوله گردی در پرو: ماچو پیچو Machu Picchu

ماچو پیچو Machu Picchu یکی از آن مکان های فوق العاده است که در تخیلات و آرزو های هر جهانگردی وجود دارند. این مکان خارق العاده که در لیست میراث دنیای یونسکو قرار گرفته است، در سرتاسر دنیا معروفیت دارد و این معروفیت بی علت نیست. این که چطور وارد ماچو پیچو Machu Picchu شوید کاملا به خودتان بستگی دارد. اگر به پرو سفر کنید، کوه نوردی پنج روزه ای که در مسیر سالکانتای Salkantay Trek انجام می دهید تا به ماچو پیچو Machu Picchu برسید، برترین و فوق العاده ترین تجربه سفرتان خواهد شد. طی کردن خود این مسیر، از گشت و گذار در ماچو پیچو Machu Picchu بهتر و خاطره انگیز تر است. کوه نوردی در کوه های آند Andes، تجربه ای است که تنها یک بار در زندگی تان پیش می آید و می بایست از آن نهایت لذت را ببرید. این روز ها، کوه نوردی به سمت ماچو پیچو Machu Picchu برای هر کسی که ماهیچه های قوی داشته باشد ممکن است و حتی بعضی از جهانگردان با خانواده هایشان دست به این کار می زنند.

کوله گردی در پرو: دره مقدس Sacred Valley

دره مقدس Sacred Valley در کوهپایه کوه های خیره نماینده آند Andes واقع شده است. در این دره زیبا، شهر های کوچک و روستاهای دیدنیی وجود دارند که خانواده های سنتی در آنها زندگی می نمایند. برترین راه برای گشت و گذار در دره مقدس Sacred Valley، استفاده از دوچرخه یا موتورسیکلت است. شهر های پیساک Pisac، یوکای Yucay، اوروبامبا Urubamba، اولانتایاتامبو Ollantaytambo و کینچرو Chinchero از برترین و دیدنی ترین نقاط این منطقه هستند. دره مقدس Sacred Valley جایگاه ویرانه های باستانی ماقبل تاریخ است که به وسیله اینکاها ساخته شده اند و به عنوان محل استراحت و قلعه نظامی مورد استفاده قرار می گرفتند. روستا های کوچک دره مقدس Sacred Valley، مکان هایی ایده آل برای خریدن صنایع دستی زیبای محلی هستند. بعلاوه تعداد بسیار زیادی از مسیر های کوه نوردی وجود دارند در حال محبوب تر شدن می باشند. فعالیت های ماجراجویانه و هیجان انگیزی مانند قایق سواری و صخره نوردی را می توان در دره مقدس Sacred Valley انجام داد. بیشتر این فعالیت ها را می بایست در کوزکو Cusco یا هتل های اوروبامبا Urubamba برنامه ریزی کنید. توصیه می کنیم یک میهمان خانه در اوروبامبا Urubamba رزرو کنید تا یک محل اقامت عالی در این منطقه داشته باشید.

کوله گردی در پرو: پیساک Pisac

در کشور پرو، علاوه بر منطقه مشهور ماچو پیچو Machu Picchu و ساکسای هیومان Sacsayhuaman، ویرانه های بسیار جالب دیگری نیز مانند ویرانه های پیساک Pisac، مورای Moray، اولانتای تامبو Ollantaytambo و ویلکابامبا Vilcabamba وجود دارند. بازدید از روستای پیساک Pisac واقعا لذت بخش است. بعد از گذراندن چند روز یا چند هفته در این منطقه، واقعا احساس می کنید به این سرزمین و مردم آن متصل هستید. مردم و فرهنگ این منطقه، هر دو واقعا خاص هستند. توصیه می گردد حتما برای اقامت در دره مقدس Sacred Valley و یکی از روستاهای آن موقع بگذارید و یک تجربه خاطره انگیز رقم بزنید.

کوله گردی در پرو: کوه های رنگین کمان Rainbow Mountains

وینیکونکا Vinicunca که مونتانا دو سییت کولورس Montaña de Siete Colores ، مونتانا دو سییت کولورس Montaña de Siete Colores یا کوه رنگین کمان نامیده می گردد، کوهی در پرو است که 5200 متر از سطح دریا ارتفاع دارد. هیچ شکی وجود ندارد که کوه های رنگین کمان به طرز فوق العاده ای زیبا هستند. اما بیش از مقدار شلوغ است و بیشتر مردم به این منطقه می آیند تا عکس های زیبای اینستاگرامی بگیرند. این موضوع اصلا جالب نیست. اگر انتظار دارید کوه های رنگین کمان، محلی برای خلوت کردن و لذت بردن از منظره ها کوهستانی در تنهایی باشد، بهتر است این فکر را از سر خود بیرون کنید. اگر قصد سفر به این منطقه را دارید، بهتر است در ساعات ابتدایی صبح این کار را انجام دهید؛ وگرنه با جمعیت جهانگردان در حال سلفی گرفتن روبرو خواهید شد.

کوله گردی در پرو: پونو Puno

پونو Puno یک شهر کوچک است در پرو که جهانگردان از آن به عنوان یک ایستگاه برای پیمودن مسیر دریاچه تیتیکاکا Lake Titicaca یا لا پاز La Paz در بولیوی استفاده می نمایند. این شهر دارای یک میدان معمولی، ساختمان های سیمانی، چندین رستوران عالی با غذا های محلی و بین المللی است که با تپه های اطراف آن ترکیب شده اند. این شهر یک جذابیت کاملا قدیمی دارد. جزیره آمانتانی Amantani یکی از جزیره های دریاچه تیتیکاکا Lake Titicaca است که خانواده های ساکن در آن به وسیله میزبانی از جهانگردان کسب عایدی می نمایند. این بدین معنی است که می توانید با این خانواده ها در یک خانه اقامت کنید و از غذایی که آنها می پزند بخورید و شاید در هنگام شب با آنها به جشن و پایکوبی سنتی مشغول شوید.

کوله گردی در پرو: ایکیتوس Iquitos

اگر برای گذشتن از کوه های آند Andes و رفتن به آمازون Amazon برنامه ریزی نموده اید، حتما باید به ایکیتوس Iquitos سفر کنید. ایکیتوس Iquitos بزرگ ترین شهر در دنیا است که نمی توان به وسیله جاده به آن دسترسی پیدا کرد و برای رفتن به آن می بایست از راه هوایی یا به وسیله رودخانه اقدام کنید. برای این کار می بایست از شهر لیما Lima یا سایر شهر های کشور پرو به این منطقه پرواز کنید. البته می توانید به وسیله یک قایق از اکوادور یا کلمبیا به این منطقه بیایید. این شهر مشرف به جنگل بارانی عمیق و انبوه آمازون Amazon است و دارای زندگی شبانه بی نظیر، غذا های جالب و بازار های هیجان انگیز می باشد. این شهر بعلاوه مرکز آیاهوآسکا نامیده می گردد. هنگام سفر در آمازون Amazon به یک راهنما احتیاج خواهید داشت. این جنگل آنقدر بزرگ و انبوه است که ممکن است در آن گم یا بیمار شوید؛ بنابراین اگر می خواهید این کار را انجام دهید، آماده باشید تا برای لذتی که قرار است کسب کنید هزینه بپردازید. حتما یک راهنمای خوب محلی پیدا کنید؛ نه یک نفر از اهالی لیما Lima که تنها بخاطر پولی که قرار است به او بپردازید، به این جنگل علاقمند شده است. زیرا سفر در این جنگل شوخی نیست. با این منطقه با احترام برخورد نمایید و با سبدی پر از تجربیات خاطره انگیز آن را ترک کنید.

کوله گردی در پرو: تروجیلو Trujillo

شهر کوچک ساحلی تروجیلو Trujillo در سال های اخیر واقعا پیشرفت نموده است. این شهر در کناره صحرای بزرگ و وسیع در دهانه دره موکه Moche Valley واقع شده است. جذابیت این شهر در ویرانه هایی است که در نزدیکی آن واقع شده اند. ویرانه های چان چان Chan Chan و اهرام مقدس و بزرگ هوآکا دل سل Huaca del Sol و هوآکا دلا لونا Huaca de la Luna؛ اما خود این شهر هم جذابیت خاصی دارد و دارای نقاط ساحلی عالی و پرآرامش است. اگر به سمت سواحل شمالی لیما Lima سفر می کنید، تروجیلو Trujillo یک ایستگاه توقف بسیار خوب است.

کوله گردی در پرو: هوآنچاکو Huanchaco

شهر ساحلی کوچک دیگری که می توانیم از آن نام ببریم، هوآنچاکو Huanchaco در شمال تروجیلو Trujillo است. فضای این شهر نیز قدیمی است. ماهی گیری و موج سواری از فعالیت های اصلی مردم در این منطقه هستند. اگر علاقمند هستید ماهی گیری در دریای عمیق را انجام دهید، مطمئنا بعضی از مردم محلی مسرور خواهند شد در ازای دریافت چند سکه شما را به ماهی گیری ببرند. اگر هم به موج سواری علاقمند هستید، زمان آن است که به آب بزنید و این کار را انجام دهید و از زمان خود لذت ببرید. در کاسا فرش Casa Fresh می توانید یک خواب بسیار راحت و پر آرامش داشته باشید و اگر قادر بوده اید ماهی بگیرید، ماهی ها را در آن بپزید و نوش جان کنید.

کوله گردی در پرو: پلایا چیکاما Playa Chicama

پلایا چیکاما Playa Chicama در چشم دنیا بخاطر داشتن طولانی ترین و خوش فرم ترین موج های دنیا مشهور است. پلایا چیکاما Playa Chicama یک مقصد جهانگردی محبوب برای موج سواران تازه کار و حرفه ای به شمار می رود. این منطقه که در صحرای ساحلی در شمال پرو واقع شده است، در شمال تروجیلو Trujillo واقع شده است. آب و هوای این منطقه در تمام سال، معمولا خشک و آفتابی است. شاید باور نکنید؛ اما سواری گرفتن از یک موج در این منطقه، بین دو تا سه دقیقه زمان می برد. یعنی تقریبا به مقدار نوشیدن یک فنجان قهوه روی این موج ها زمان خواهید داشت. موج سواری، اصلی ترین فعالیت در این منطقه است؛ اما اگر تنها قصد کسب آرامش و آفتاب گرفتن دارید، سواحل این منطقه عالی هستند.

کوله گردی در پرو: مانکورا Mancora

وقتی به مانکورا Mancora می رسید، احساس می کنید به یک شهر مدرن با یک اتوبان که مستقیما به مرکز آن منتهی می گردد آمده اید. در طول ده سال اخیر، پیشرفت این شهر سرعت گرفته و مانکورا Mancora به مرکز جهانگردان در سواحل شمالی پرو تبدیل شده است. اگر در سفر با کوله پشتی به پرو، تا این حد به سمت شمال آمده اید، می بایست حداقل چند روز در مانکورا Mancora بمانید. سواحل این شهر فوق العاده هستند. اگر می خواهید یک نقطه برای موج سواری در کل کشور پرو انتخاب کنید، این شهر برترین نقطه است. از مرکز شهر مانکورا Mancora می بایست سوار توک توک شوید و به یکی از میهمان خانه های این شهر که در ساحل آن و دور از مرکز شهر واقع شده اند بروید. اگر به قصد جشن و پایکوبی به این شهر آمده اید، بهتر است به میهمان خانه دپوینت هاستل The Point Hostel مراجعه کنید. اگر در این میهمان خانه اقامت کنید، خیلی بیشتر از آنچه که انتظار داشته اید، در این شهر می مانید و به دوست یابی و خاطره سازی مشغول می شوید. اگر می خواهید به سمت شمال سفر کنید، می توانید از مانکورا Mancora یک اتوبوس مستقیم به گوآیاکیل Guayaquil در اکوادور بروید.

اقامت کردن در سفر مقرون به صرفه به پرو

پرو دارای یک شبکه عالی از میهمان خانه ها است که از میهمان خانه های دنج و جالب تا میهمان خانه های پر از جشن و پایکوبی طبقه بندی می شوند. رزرو کردن همواره لازم نیست؛ اما گاهی اگر در پی دسترسی به قیمت های پایین تر و تخفیف های بهتر هستید، بهتر است با رزرو کردن در هزینه های خود صرفه جویی کنید. برترین روش برای سفر در این کشور کاوچ سرفینگ CouchSurfing (میهمان شدن در منزل مردم محلی) است که مقرون به صرفه ترین راه و عالی ترین راه برای آشنایی با دیگر جهانگردان به شمار می رود. آپارتمان های اجاره ای نیز مقرون به صرفه هستند و می توانید برای اقامت آنها را انتخاب نمایید.

امنیت کوله گردی در پرو

مانند همواره، بهتر است در طول سفر مقرون به صرفه به پرو، احتیاط را رعایت کنید. در محله هایی که به نظر خطرناک می رسند قدم نزنید و به تنهایی در هنگام شب پیاده روی نکنید. مراقب مجرمان باشید و اشیاء ارزشمند خودتان را در جای مطمئن و دارای قفل نگه داری کنید.

برترین زمان برای سفر با کوله پشتی به پرو

زمستان در کشور پرو، که از ماه می تا سپتامبر (ماه های تابستانی در نیم کره شمالی) طول می کشد، خشک ترین فصل است و بنابراین برترین زمان از سال برای سفر مقرون به صرفه به کشور پرو به شمار می رود. بخصوص اگر برای بازدید از منطقه کوزکو Cusco برنامه ریزی نموده باشید. این فصل بعلاوه برترین زمان برای بازدید از ماچو پیچو Machu Picchu نیز محسوب می گردد. فصل تابستان که از ماه دسامبر شروع و در ماه مارس به سرانجام می رسد، پر باران ترین فصل است که در آن، بسته به نقطه ای از کشور که در آن سفر می کنید، رگبار های سنگین و دائمی می بارند. برترین زمان سال برای کوه نوردی در پرو، فصل خشک (از ماه ماه آوریل تا ماه اکتبر) است.

منبع: همگردی
انتشار: 16 دی 1401 بروزرسانی: 16 دی 1401 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 2234

به "سفر با کوله پشتی به پرو ، راهنمای کامل کوله گردی در پرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر با کوله پشتی به پرو ، راهنمای کامل کوله گردی در پرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید