سیمئونه: اعتراف می کنم میلان تا قبل از 10 نفره شدن بهتر از اتلتیکومادرید بود

به گزارش مجله استخدام جدید، سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید اعتراف کرد که 10 نفره شدن میلان در دقایق ابتدایی مسابقه کار مردان او را برای بازگشت به بازی آسان نموده است.

سیمئونه: اعتراف می کنم میلان تا قبل از 10 نفره شدن بهتر از اتلتیکومادرید بود

به گزارش خبرنگاران، دیه گو سیمئونه سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید پس از پیروزی 2 بر یک شاگردانش در خانه میلان در شبی که روسونری از دقیقه 29 با اخراج فرانک کسیه 10 نفره شد و پیروزی یک گله اش را با دریافت دو گل در دقایق 84 و 7+90 از دست داد، گفت: بگذارید از ابتدا آغاز کنم. میلان از ما بهتر بود، فوتبالی خیلی سریع و پویا ارائه کرد که ما در بازی قبلی شان مقابل لیورپول هم دیده بودیم. طبیعتاً بعد از کارت قرمز، آنها کم کم آغاز به فضا دادن به ما کردند و ما هم کم کم بر بازی مسلط شدیم، بازی که حتی آغازش نکرده بودیم. بعد از استراحت بین دو نیمه، با انگیزه بیشتری به میدان رفتیم و سعی کردیم خط دفاعی منظم حریف را بشکنیم چون واقعاً به این پیروزی احتیاج داشتیم.

سیمئونه در ادامه به این سؤال که آیا تصمیمات داور ازجمله اخراج کسیه و اعلام پنالتی به سود اتلتیکومادرید در وقت های تلف شده نیمه دوم، بازی را تحت الشعاع قرار داد، پاسخ داد. او که خودش هم به نظر می رسید که از بعضی تصمیمات داور ناراضی است گفت: من اعتراف می کنم که میلان وقتی 11 نفره بود بهتر از ما بازی می کرد و در این هم هیچ بحثی نیست. ما اما در نیمه دوم هر کاری که برای بردن بازی لازم بود انجام دادیم. من به بازیکنانم ایمان دارم. می دانم که تیم خوبی در اختیار دارم البته این تیم هنوز به ثبات لازم نرسیده است. کوشش کردم که به همه بازیکنانم فرصت بازی بدهم و فرمولی که تیم ما را به برترین شرایط ممکن می رساند را پیدا کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مهر 1400 بروزرسانی: 19 مهر 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1865

به "سیمئونه: اعتراف می کنم میلان تا قبل از 10 نفره شدن بهتر از اتلتیکومادرید بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیمئونه: اعتراف می کنم میلان تا قبل از 10 نفره شدن بهتر از اتلتیکومادرید بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید