شایعه محرومیت عیسی آل کثیر؛ مهاجم پرسپولیس در منگنه؟

به گزارش مجله استخدام جدید، خبرنگاران: پرسپولیس در هفته پنجم باید برابر مس رفسنجان به میدان برود و یکی از بازی های سخت این روزهایش را تجربه کند. این تیم نیاز مبرم به کسب سه امتیاز این بازی خارج از خانه دارد تا هر طور شده در جمع مدعیان پس از 5 هفته قرار بگیرد.

شایعه محرومیت عیسی آل کثیر؛ مهاجم پرسپولیس در منگنه؟

به گزارش خبرنگاران، این اتفاق در شرایطی رخ داده که به تازگی کمیته شرایط بازیکنان فدراسیون آرای خود را در مورد تعدادی از پرونده های مطروحه اعلام کرده و در آنجا از محکوم شدن عیسی آل کثیر، مهاجم پرسپولیس هم نام برده است. در مورد این بازیکن اینطور عنوان شده است که در پرونده شکایت، ولی خورسندی از عیسی آل کثیر (بازیکن باشگاه پرسپولیس)، آل کثیر با قطعیت دادنامه به پرداخت مبلغ 5 میلیارد و 40 میلیون ریال بابت اصل حق کارگزاری به علاوه مبلغ 84 میلیون و 872 هزار ریال به عنوان خسارات قانونی به، ولی خورسندی محکوم شد.

از آنجا که رقم جریمه چیزی نزدیک به نیم میلیاردتومان است بعید است مهاجم پرسپولیس در فاصله دو سه روز مانده به هفته پنجم بتواند برای حل و فصل کردنش کار خاصی پیش ببرد، ولی آیا این مورد به معنی محرومیت او از همراهی با پرسپولیس خواهد بود؟ پاسخ مثبت، ولی مشروط است؛ در واقع عیسی آل کثیر اگر نهایتا محکوم شود، تا زمانی که این جریمه را نپردازد نمی تواند بازی کند، ولی موضوع اینجاست که او در بازی پیش روی پرسپولیس محروم نیست.

ماجرا مربوط به توضیحی است که کمیته تعیین شرایط بازیکنان در انتهای رای صادره نوشته و کمتر مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. در انتهای رای صادر شده آمده است که آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود. پس عیسی آل کثیر به حکم صادر شده اعتراض می کند تا این راهی به تجدیدنظر برود. جلسه تجدیدنظر هم که بعدا برگزار می شود. حال اگر در جلسه تجدیدنظر عیسی آل کثیر محکوم شد، باید حتما جریمه اش را بپردازد و بعد برای پرسپولیس بازی کند. اگر هم که برنده شد، بدون دغدغه می تواند به کارش در پرسپولیس ادامه دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 25 آذر 1400 بروزرسانی: 25 آذر 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1938

به "شایعه محرومیت عیسی آل کثیر؛ مهاجم پرسپولیس در منگنه؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعه محرومیت عیسی آل کثیر؛ مهاجم پرسپولیس در منگنه؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید