مخدر قورباغه نداریم، انتقاد پلیس از تبلیغ مصرف موادمخدر در بعضی فیلم ها و سریال ها

به گزارش مجله استخدام جدید، رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا از تبلیغ مصرف موادمخدر در بعضی از سریال های شبکه نمایش خانگی انتقادکرد.

مخدر قورباغه نداریم، انتقاد پلیس از تبلیغ مصرف موادمخدر در بعضی فیلم ها و سریال ها

جهت دریافت خدمات فضای داخلی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، در نخستین روز های سال 1400 بود که آخرین قسمت از سریال قورباغه که در بستر یکی از سایت های پخش آنلاین فیلم و سریال به نمایش درآمده بود به سرانجام رسید.

سریالی پرطرفدار که نامش برگرفته از ماده مخدری بود که روایت اصلی فیلمنامه این سریال پیرامون آن شکل گرفته بود. رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا درباره وجود مخدری به نام قورباغه در کشور شرح داده و در عین حال از بعضی صحنه های مربوط به مصرف موادمخدر در بعضی از فیلم ها و سریال های شبکه نمایش خانگی انتقاد نموده است.

سردار مجید کریمی، درباره اینکه آیا مخدری به نام قورباغه در کشورمان وجود دارد یا خیر گفت: پیش ازاین هم گفته شد که قاچاقچیان برای برای ایجاد جذابیت یا فروش مواد مخدر از شکل ها، رنگ ها و حتی اسامی مختلفی برای مواد مخدر استفاده می نمایند. به اسم مثال برای مخدر هروئین از اسامی نظیر اشک تمساح، دوا، پنیر و ... هم استفاده شده و حتی گاهی با بعضی افزودنی ها رنگ و شکل این مواد را هم تغییر می دهند، اما ماهیت آن ماده ثابت بوده و می توان گفت که مخدر جدیدی نیست.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا با بیان اینکه تا به حال مخدری به نام قورباغه در کشور نداشتیم، گفت: چنین اسامی هم ساختگی هستند.

وی بعلاوه از تبلیغ مصرف موادمخدر در بعضی از فیلم ها و سریال های شبکه نمایش خانگی هم انتقاد کرد و گفت: جای تاسف دارد که در بعضی از این تولیدات بر اساس گزارش هایی که به ما می رسد مصرف موادمخدر ترویج می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 مرداد 1400 بروزرسانی: 9 مرداد 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1781

به "مخدر قورباغه نداریم، انتقاد پلیس از تبلیغ مصرف موادمخدر در بعضی فیلم ها و سریال ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخدر قورباغه نداریم، انتقاد پلیس از تبلیغ مصرف موادمخدر در بعضی فیلم ها و سریال ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید