معمای پلیسی در نساجی ، یک ناشناس در خانه په په را زد!

به گزارش مجله استخدام جدید، باشگاه نساجی که روزهای پرتلاطمی را سپری می نماید حالا با یک موضوع کارآگاهی و معمایی روبرو شده است. در کنار تمام مصائب و مشکلاتی که تیم نساجی دارد مدتی قبل دستگاه GPS این باشگاه نیز به طرز عجیبی مفقود شد. اما عصر دیروز خیلی مشکوک و غیرمنتظره یک پیک این دستگاه مفقود شده را به در منزل په په مربی اسپانیایی این تیم آورد و تحویل داد. جی پی اس های نساجی در حالی پیدا شده که به نظر می رسد برای پیدا کردن سرنخ و شواهد این سرقت عجیب احتیاج به استفاده از کارآگاه های خصوصی باشد.

معمای پلیسی در نساجی ، یک ناشناس در خانه په په را زد!

ماجرا خیلی شبیه داستان های شرلوک هلمز است و این بار به جای لندن داستان در خیابان های نمناک و مه گرفته قائمشهر رخ می دهد. مفقود شدن جی پی اس ها هم خیلی شبیه به یک جواهرخانوادگی است و حالا بازگشتش از سوی فرد ناشناس ماجرا را پیچیده تر نموده است. می توان شرلوک هلمز را تصور کرد که چوب سیگار باریکش را بین لب ها گرفته و روی جایگاه گهواره ای تکان می خورد و به سرنخ های این ماجرای پیچیده فکر می نماید.

اما همانطور که گفته شد جی پی اس های باشگاه نساجی به طرز مشکوکی توسط پیک برای مربی اسپانیایی این تیم فرستاده شده است.چهره په په وقتی که بسته را از پیک گرفته و باز می نماید و با جی پی اس ها روبرو می گردد می تواند خیلی جالب باشد. بعد از این اتفاق باشگاه نساجی این اطلاعیه را منتشر کرد:

به اطلاع کلیه طرفداران تیم نساجی مازندران می رساند عصر دیروز دستگاه GPS باشگاه که بیش از دو ماه مفقود شده بود، از سوی یک پیک و از یک آدرس نامعلوم به منزل په په، مربی اسپانیایی تیم، فرستاده شد. سه روز قبل هم همین بسته به ورزشگاه کارگران ارسال شده بود اما به دلیل تعطیلی تمرینات تیم از سوی نگهبان این مجموعه تحویل گرفته نشد و توسط پیکی که آن را آورده بود، عودت داده شد.جالب است که ماه ها کوشش باشگاه برای یافتن این دستگاه ثمری نداشت و پیام و پسغام های محبت آمیز ما به خرج کسی نمی رفت اما همین که پای شکایت و دادگاه به میان آمد ناگهان از درِ غیب این دستگاه پیدا شد اما از نظر باشگاه نساجی مازندران در اصل قضیه تفاوتی نمی نماید و این باشگاه تا روشن شدن اصل داستان و این که چه کسی در این مدت دستگاه GPS را در اختیار داشته و در واقع خیانت در امانت نموده، شکایت خود را پی می گیرد ضمن اینکه اقلام دیگری نظیر چند دست لباس و چندین عدد توپ هم کماکان مفقود است که سرنوشت آنها نیز باید تعیین گردد.

منبع: ورزش 3

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 9 تیر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 160

به "معمای پلیسی در نساجی ، یک ناشناس در خانه په په را زد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معمای پلیسی در نساجی ، یک ناشناس در خانه په په را زد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید