نرم افزارهای مدیریت شبکه های برق بومی شد

به گزارش مجله استخدام جدید، محققان در یک شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری دانشگاه شهیدبهشتی نرم افزارهای مدیریت شبکه های برق را بومی سازی کردند.

نرم افزارهای مدیریت شبکه های برق بومی شد

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

بومی سازی نرم افزارهای مدیریت شبکه های برق یکی از دستاوردهایی است که این روزها با فشار تحریم ها توانسته است اتفاقات خوبی در کشور رقم بزند. تقریبا از سال 97 بود که یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی فعالیت های خود را برای فراوری و توزیع نرم افزارهای مدیریت برق آغاز کرد و چندی نگذشت که با نرم افزار تحلیل داده های مراکز pmu کشور توانست نام خود را در میان شرکت های دانش بنیان به ثبت برساند.

به گفته دکتر محمدتقی عاملی مدیرعامل شرکت، ما در حوزه بومی سازی نرم افزارهای مدیریت شبکه های برق فعالیت می کنیم و این روزها در حال به اجرا رساندن سیستم نرم افزاری خود در وزارت نیرو و مدیریت شبکه برق کشور است؛ این شرکت محصولات دیگری هم در دستور توسعه و طراحی دارد که هنوز به مرحله نهایی و اجرا نرسیده اند و احتمالا به زودی شاهد آن ها خواهیم بود.

عاملی ادامه داد: بومی سازی تمامی نرم افزارهای مدیریت شبکه های برق به علاوه پشتیبانی بلند مدت از آن ها، برنامه ای است که این شرکت در چشم انداز چندین ساله خود تعریف نموده است و در کوشش برای رسیدن به آن است.

به گفته عاملی تخصصی بودن محصول و احتیاج آن به دانش های خاص از دلایلی است که این شرکت توانسته انحصار فراوری نرم افزارهای مدیریت شبکه های برق را به دست بگیرد.

وی گفت: در حال حاضر حدود 10 نفر در این شرکت فعالیت می نمایند و در بخش های مختلف به فراوری و توسعه محصولات یاری می نمایند.

به گفته عاملی این شرکت دانش بنیان مدتی است که در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی مستقر شده است و از ظرفیت های این دانشگاه و دانشجویان و اساتید متخصص این دانشگاه استفاده کند و در مجاورت با سایر شرکت های دانش بنیان، از تجربیات آن ها بهره ببرد.

وی بیان کرد: با همه این موفقیت ها و پیشرفت ها این شرکت امروز مسائلی دارد که احتیاجمند مساعدت هایی از سوی دستگاه های مرتبط است و آن قرار دادن تسهیلات اقتصادی و برگزاری ورکشاپ های بازاریابی و ارتباط با مشتری که مسئولان این شرکت شدیدا احتیاج به آن ها را حس می نمایند.

مدیرعامل شرکت در توصیه به جوانانی که تصمیم به اجرایی کردن ایده های خود دارند، از آن ها می خواهد که با برنامه ریزی به دنبال اجرایی کردن ایده های خود بروند و از مسائل نترسند؛ محصول را ایجاد نمایند و با معرفی خود به پارک های علم و فناوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و مراکز رشد از ظرفیت های آنان استفاده نمایند.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1389

به "نرم افزارهای مدیریت شبکه های برق بومی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نرم افزارهای مدیریت شبکه های برق بومی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید