اخبار اقتصادی

خبرنگاران وزیر کار: یک میلیون کارگاه، تسهیلات کرونا می گیرند

تهران - خبرنگاران - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: یک میلیون کارگاه ثبت شده با سه میلیون و 200 هزار کارگر مشمول که از شیوع کرونا آسیب دیدند تسهیلات دریافت می نمایند.

22 تیر 1399

مهم ترین قوانین عقد قرارداد اجاره املاک تجاری چیست؟

در قوانین موجر و مستأجر هیچ تفاوتی میان اجاره ملک تجاری و مسکونی وجود ندارد، اما قوانینی که در فاصله سال های 1356 و 1376 تصویب شده است، باعث شده که قراردادهای اجاره ای را که در این سال ها به تصویب رسیده، بتوان به دو بخش مسکونی و تجاری تقسیم کرد و قانون حاکم...

21 تیر 1399

سلمان خان و شاهرخ خان ناجی فقرای هند در دوران کرونا

تعدادی از هنرمندان و ستاره های سینمای هند از جمله شاهرخان و سلمان خان در زمانی که بیش از دو ماه از قرنطینه سراسری این کشور به علت ویروس کرونا می گذرد و بسیاری از فقرا و کارگران روزمرد و فقرا با گرسنگی روزافزون و بی پولی روبرو هستندبه یاری نیازمندان شتافته...

19 تیر 1399

سامسونگ احتمالا از کارت بانکی اعتباری مشابه اپل کارت رونمایی کند

به نظر می رسد سامسونگ میخواهد رقابت طولانی خود با اپل را به بازار کارت های بانکی بکشاند. گفته می گردد این غول کره ای با موسسه اقتصادی آمریکایی SoFi همکاری خواهد نمود تا نمونه مشابه اپل کارت را در اختیار کاربران گوشی های هوشمند خود قرار دهد.

19 تیر 1399

گفت وگوی ویدئو کنفرانسی ظریف و همتای قطری

وزرای امور خارجه ایران و قطر امروز به وسیله ویدئو کنفرانس درباره مناسبات دوجانبه، موضوعات منطقه و برگزاری هفتمین نشست کمیسیون مشترک مالی به رایزنی پرداختند.

16 تیر 1399

حذف 4 صفر از پول ملی هیچ تاثیری بر شرایط اقتصادی نمی گذارد

در ابتدای این هفته نمایندگان مجلس پس از کش و قوس های شش ماهه به دولت اجازه دادند در دوره گذار حداکثر سه ساله، حذف چهار صفر از پول ملی را در دستور کار قرار دهد و با حذف چهار صفر از پول ملی، واحد پول ملی را از ریال به تومان تبدیل کند. بایزید مردوخی، تحلیلگر...

16 تیر 1399

میزان سود 14 شرکت بورسی اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، 14 شرکت سود تحققی و یک شرکت سود تقسیمی را اعلام کردند. در این گزارش میزان سود اعلامی این نمادها را ببینید. جزییات اعلامی در کدال به شرح زیر است:

15 تیر 1399

کارگزار قول داد پرسپولیس تضمین نقد خواست

باشگاه پرسپولیس در صورت دریافت پول از کارگزار خود حاضر به ادامه همکاری با آن ها خواهد بود.

13 تیر 1399

توصیه یک مقام مسوول به تازه واردان بورس

مدیر ارتباطات فرابورس ایران از سهامداران تازه وارد درخواست کرد در هنگام ثبت سفارش های خرید و فروش خود در بازار سرمایه دقت لازم را داشته باشند و نماد برخی اوراق را به جای سهام شرکت ها وارد نکنند.

13 تیر 1399

ایتالیا اتحادیه اروپا را به خروج تهدید کرد

ایسنا نوشت: نخست وزیر ایتالیا از طرح گردشگری پیشنهادی اخیرا اتحادیه اروپا که اجازه به ایجاد به اصطلاح کوریدورهای سبز ویژه میان کشورهای این بلوک می دهد انتقاد و تهدید کرد که این طرح ممکن است منجر به خروج کشورش از اتحادیه اروپا گردد.

11 تیر 1399

نخ بخیه قابل جذب پروتئینی از کازئین شیر تولید شد

به گزارش خبرنگاران، ابراهیم صالحی عمران اضافه کرد: مرتضی ابراهیم نژاد عضو هیأت علمی و استاد دانشکده فنی امام محمد باقر(ع) ساری در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار با ارائه فناوری تولید نخ بخیه جذبی از پروتئین شیر در سامانه ارزیابی...

10 تیر 1399

سیستم بانکداری کانادا چگونه است؟

کانادا یکی از کشورهایی است که سیستم بانکی پایدار و کارآمدی دارد. این کشور با دسته بندی بانک های مختلف به سه برنامه رسیده که این برنامه ها به سیستم اقتصادی کانادا نظم بخشیده است.

9 تیر 1399

شهروندان کالیفرنیا برای لغو قرنطینه دست به تظاهرات زدند

هزاران شهروند کالیفرنیایی در سرتاسر این ایالت دست به تظاهرات زده و لغو قوانین قرنطینه و بازگشایی کسب وکارها را خواهان شدند.

8 تیر 1399

آمریکا پول کافی برای بازدارندگی در مقابل روسیه ندارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ ریاست جمهوری روسیه بیان کرد که در حال حاضر نشانه ای از تسهیل تحریم های کشورهای غربی علیه روسیه در شرایط فعلی در دست نیست.

8 تیر 1399

تجربه کمونیستی در مقابله با کرونا ، ایالت کرالا در هند

ایالات کِرالا که توسط حزب کمونیست هند اداره می شود، به لطف خدمات درمانی ـ پزشکی قدرتمند و اطلاع رسانی شفاف به طرز موفقیت آمیزی از پسِ کوویدـ 19 برآمده است.

3 تیر 1399

صادرات غیرنفتی 41 میلیارد دلار را رد کرد

اتاق بازرگانی تهران در جدیدترین گزارش خود جزییات تجارت خارجی ایران در سال 1398 را منتشر نموده که نشان دهنده صادرات 41.4 میلیارد دلاری در سال گذشته است.

2 تیر 1399

احتمال افزایش کرایه تاکسی با ادامه طرح فاصله گذاری اجتماعی

علیخانی درباره سازوکار افزایش نرخ کرایه خطوط تاکسیرانی با ادامه طرح فاصله گذاری اجتماعی توضیحاتی داد.

1 تیر 1399

بهترین خدمات را با قالیشویی مشهد تجربه نمایید

قالیشویی مشهداگر به دنبال یک قالیشویی خوب در مشهد هستید که بتوانید با اطمینان کامل از کیفیت خدمات، قالی خود را به آن بسپارید به شما پیشنهاد می کنیم قالیشویی مشهد را انتخاب کنید.

30 خرداد 1399

یک فعال سیاسی: برای مدیریت بحران کرونا باید اختلافات و فاصله ها کنار گذاشته گردد

دبیر کل مجمع ایثارگران گفت: برای موفقیت در مدیریت بحران کرونا و شرایط بعد از آن نیازمندیم که اختلافات و فاصله ها کنار گذاشته شده و یک دست محبت آمیز به سوی کل اقشار جامعه دراز گردد.

30 خرداد 1399

سند جعلی پرداخت مطالبات دیاباته و میلیچ، نامه ای که غلط املایی هم دارد!

در حالی که هوادار خارج نشین ادعای پرداخت پول دو بازیکن استقلال را داشت، سندی منتشر شده که نشان دهنده جعلی بودن این ادعا است.

28 خرداد 1399
تعداد: (280)