نیازمندی های دانش آموزان مورد توجه قرار گیرد

به گزارش مجله استخدام جدید، استاندار فارس با اشاره به شروع سال تحصیلی تازه، گفت: باید با همکاری خیران و دستگاه های حمایتی همه اقلام مورد احتیاج دانش آموزان کم بضاعت برای تحصیل فراهم گردد.

نیازمندی های دانش آموزان مورد توجه قرار گیرد

به گزارش از ، عنایت الله رحیمی در جلسه شورای اداری استان با بیان این که آموزش و پرورش باید برنامه ریزی دقیقی برای شروع سال تحصیلی و حضور دانش آموزان در مدارس داشته باشد، اظهارداشت: اختیار حضور دانش آموزان در مدارس و برگزاری کلاس های حضوری باید به شورا های مدارس واگذار گردد تا با همفکری و مشارکت والدین و اولیای مدارس در این زمینه تصمیم گیری گردد و آموزش و پرورش باید مسئله حمل و نقل دانش آموزان را با تدابیر مناسب مدیریت کند تا والدین دغدغه ای نداشته باشند.

او با بیان این که فرمانداران و بخشداران باید به منطقه ها محروم و افرادی که دچار مسائلی در زمینه معیشت هستند رسیدگی نمایند، اظهارداشت: مدیران باید این موضوع را رسالت اجتماعی خود بدانند و با هماهنگی خیرین و نهاد های حمایتی، از این اقشار پشتیبانی نمایند.

رحیمی با اشاره به این که رعایت دستورالعمل های بهداشتی مقابله با کرونا علی رغم پائین آمدن آمار های این بیماری چندان مطلوب نیست، تاکید نمود: فرمانداران و بخشداران استان باید کوشش و جدیت لازم را برای توسعه واکسیانسیون داشته باشند و با توجه به این که واکسیناسیون دانش آموزان و ایمنی کامل آنان زمان خواهد برد در این زمینه اهتمام لازم را به کار گیرند.

استاندارفارس ادامه داد: فرمانداران و بخشداران باید بدون تشریفات در میان مردم حضور یافته و با آنالیز مسائل آنان، در حد اختیارات قانونی اقدام به برطرف مسائل مردم نمایند.

رحیمی با بیان این که سال زراعی تازه شروع شده است خواهان حضور مدیران جهادکشاورزی در میان کشاورزان و هدایت آنان برای مدیریت الگوی کشت و جلوگیری از ضرر و زیان کشاورزان شد.

نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به این که طرح دولت برای ساخت مسکن نیازمند زمین، مصالح، سرمایه و در نهایت اجرا است، اظهارداشت: دستگاه های مرتبط با این طرح باید برای تحقق وعده های دولت و بعلاوه موارد مربوط به شعار سال، برنامه عملیاتی خود را تدوین و ارائه نمایند.

او با بیان این که شورا ها باید شهرداران مورد نظر خود را بر اساس آئین نامه های مصوب، معرفی نمایند تا در انتصاب آنان دچار مشکل نشویم، گفت: هم اکنون در سطح استان فارس 114 شهرداری فعال داریم و شش شهرداری هم در شرف تاسیس است.

استاندارفارس با اشاره به این که 110 شورا در سطح این استان وجود دارد، اضافه کرد: تا به امروز 20 حکم شهردار امضا شده و 72 مورد هماستعلام اجرا شده است و در انتظار پاسخ نهاد های امنیتی هستیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 مهر 1400 بروزرسانی: 12 مهر 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1858

به "نیازمندی های دانش آموزان مورد توجه قرار گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیازمندی های دانش آموزان مورد توجه قرار گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید