گل محمدی: ممنوعیت جذب بازیکن خارجی تغییر کند یا به همه تیم ها ابلاغ شود، از پنجشنبه تمرینات شروع می شود

به گزارش مجله استخدام جدید، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ تضمینی وجود ندارد که این ویروس چند ماه دیگر نباشد.

گل محمدی: ممنوعیت جذب بازیکن خارجی تغییر کند یا به همه تیم ها ابلاغ شود، از پنجشنبه تمرینات شروع می شود

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی درباره شروع لیگ برتر فوتبال ایران، گفت: من مربی هستم و جامعه فوتبال کوچک نیست. واقعا با تعطیلی لیگ خانه نشین شده بودیم. دلیلش را نمی دانم که چرا بعضی خواهان ادامه تعطیلی ها بودند.

وی اضافه نمود: من شغلی به غیر از فوتبال ندارم و همه درآمدم از فوتبال است. ویروس در همه جا هست و هیچ تضمینی وجود ندارد که این ویروس چند ماه دیگر نباشد. نه به خاطر اینکه در صدر جدول هستیم می گویم، اما این فوتبال باید ادامه داشته باشد. خیلی ها از کنار فوتبال نان می خورند. البته در زمان شروع مسابقات باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم.

وی که با رادیو ایران صحبت می کرد در پاسخ به این سوال که چه زمانی مسابقات شروع خواهد شد، گفت: از سوی فدراسیون فوتبال به افشین پیروانی گفته اند از 22 خرداد مسابقات شروع می شود و از پنجشنبه هم اجازه تمرین می دهند اما هنوز رسما اعلام نشده است.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود درباره ممنوعیت جذب بازیکنان خارجی در استقلال و پرسپولیس، گفت: اینطور نیست که همیشه در این دو باشگاه بازیکنان بی کیفیت بیایند. بازیکنان خارجی خوبی هم داشتیم. اگر این تصمیم اجرایی شود برای استقلال و پرسپولیس مشکل ایجاد می شود. مربیان در بعضی پست ها مجبور هستند بازیکن خارجی جذب کنند چون بازیکنان با کیفت ایرانی کم است. می توان این تصمیم را تغییر داد یا به همه تیم ها ابلاغ بشود بازیکنان خارجی نگیرند. اگر قرار بر این است بعضی باشگاه ها بازیکن خارجی جذب کنند و بعضی نه، از عدالت به دور است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1060

به "گل محمدی: ممنوعیت جذب بازیکن خارجی تغییر کند یا به همه تیم ها ابلاغ شود، از پنجشنبه تمرینات شروع می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: ممنوعیت جذب بازیکن خارجی تغییر کند یا به همه تیم ها ابلاغ شود، از پنجشنبه تمرینات شروع می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید