آلبوم ناصری در انبارگردانی رسمی آلبوم خانه کاخ گلستان پیدا شد

به گزارش مجله استخدام جدید، مدیر مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان گفت: در کنترل، بازبینی و سرشماری حساب اموال (انبارگردانی رسمی) آلبوم خانه کاخ گلستان که توسط کمیته ای متشکل از نمایندگان اداره کل موزه ها و اموال منقول فرهنگی تاریخی، اداره کل حراست، یگان حفاظت میراث فرهنگی و ذی حسابی و اداره کل امور اقتصادی وزارتخانه و مدیریت کاخ گلستان انجام شد، صبح روز سه شنبه 28 مرداد 99 در آلبوم خانه کاخ گلستان پیدا شد.

آلبوم ناصری در انبارگردانی رسمی آلبوم خانه کاخ گلستان پیدا شد

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

آفرین امامی در گفت وگو با خبرنگار مجله استخدام جدید گفت: این آلبوم به شماره 362 در ابعاد 22 در 15.5 سانتی متر مربع بوده و شامل 100 قطعه عکس از بچه ها و زنان قاجاری است که صبح امروز سه شنبه 28 مرداد 99 با سرشماری حساب اموال که توسط این کمیته انجام شد در ساعت 11:30 در یکی از قفسه های آلبوم خانه کاخ گلستان پیدا شد و تمامی 100 قطعه عکس در این آلبوم موجود است.

او اضافه کرد: بعد از اعلام امین اموال آلبوم خانه کاخ گلستان در اسفند 98 مبنی بر مفقود شدن آلبوم و احتمال جابه جا شدن در قفسه های آلبوم خانه، بلافاصله توسط خود امین اموال انبار گردانی انجام شد، اما پیدا نشد.

مدیر میراث جهانی کاخ گلستان توضیح داد: با توجه به مذاکراتی که با اداره کل موزه ها و اموال منقول فرهنگی تاریخی انجام شد و طی نامه ای که از سوی این اداره کل به مدیریت کاخ گلستان ابلاغ شد، با دستور معاون میراث فرهنگی کشور و هماهنگی معاون توسعه مدیریت و مدیرکل حراست و یگان حفاظت میراث فرهنگی وزارتخانه انبارگردانی رسمی توسط این کمیته شروع شد.

امامی توضیح داد: با توجه به اینکه تعداد آلبوم های عکس موجود در آلبوم خانه کاخ گلستان بسیار بوده و ابعاد آن عظیم است و آلبوم ناصری کوچک بود در قفسه های آلبوم خانه جابه جا شده بود.

منبع: میراث آریا
انتشار: 23 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1172

به "آلبوم ناصری در انبارگردانی رسمی آلبوم خانه کاخ گلستان پیدا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلبوم ناصری در انبارگردانی رسمی آلبوم خانه کاخ گلستان پیدا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید