ادعای عجیب برای قتل همسر؛ روی سرش مار بود!

به گزارش مجله استخدام جدید، مردی که پیش از این ادعا نموده بود به خاطر اختلاف ناشی از تنگنای اقتصادی همسرش را به قتل رسانده است، با تغییر گفته هایش در اظهاراتی عجیب ادعا کرد زمان حادثه قصد کشتن مار هایی را داشته که روی سر همسرش بودند.

ادعای عجیب برای قتل همسر؛ روی سرش مار بود!

به گزارش شرق، این مرد سحرگاه روز هفتم اردیبهشت همسر 38 ساله اش را کشت و در خانه اش دستگیر شد.

او گفت: وضع اقتصادی خوبی نداشتم. برای همین اصرار داشتم به شهر خودمان برگردیم، اما زنم قبول نمی کرد و همین موضوع باعث اختلافات ما شده بود تا اینکه بالاخره او را به قتل رساندم.

متهم دیروز در اظهاراتی جدید گفت: 17 سال قبل ازدواج کردم و بعد از مداوای طولانی بچه دار شدیم. با همسرم اختلافاتی داشتیم؛ مثلا او قبول نمی کرد به شهرستان برویم، اما انگیزه قتل این نبود. من نگهبان پارکینگ هستم و 10 روز قبل در محل کارم خواب بودم که احساس کردم دارم خفه می شوم، بیدار که شدم، متوجه شدم چند مار روی سر و گردنم افتاده اند. آن ها را به سختی کنار زدم. این اتفاق چندبار برایم پیش آمد. شب حادثه در اتاق خوابیده بودم که ناگهان صدای مار شنیدم و وقتی به اتاق رفتم، دیدم مار ها روی سر و صورت همسرم هستند. اول سعی کردم آن ها را کنار بزنم، اما پیروز نشدم و بعد یک خنجر برداشتم و با خنجر مار ها را زدم، اما هرچه می زدم فایده نداشت. یکی را می زدم، یکی دیگر بلند می شد و من هم به زدن آن ها با خنجر ادامه دادم تا اینکه به خودم آمدم و دیدم زنم را کشته ام.

متهم ادامه داد: بعد از این اتفاق ترسیدم و به 110 زنگ زدم. گفتم از خانه ام سرقت شده است، اما، چون ترسیده بودم نمی دانستم چه کنم و وسط مکالمه تلفن را قطع کردم، بعد از آن لباس هایم را درآوردم و همراه خنجر در بیابان جلوی خانه مان انداختم و دوباره به منزل برگشتم. وقتی که زنم را می کشتم، دخترم بیدار شده بود و گریه می کرد. هنگامی که برگشتم، او هنوز بالای جسد همسرم گریه و دادوبیداد می کرد که همسایه ها متوجه شدند و پلیس را خبر کردند.

بنا بر این گزارش، متهم درحال حاضر در بازداشت است و تحقیقات از او ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1020

به "ادعای عجیب برای قتل همسر؛ روی سرش مار بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای عجیب برای قتل همسر؛ روی سرش مار بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید