این گیاهان آپارتمانی به سرعت رشد می نمایند

به گزارش مجله استخدام جدید، گل و گیاه طبیعی در چیدمان خانه می تواند علاوه بر زیبایی هوای خانه را تمیز و زیبایی را به افراد هدیه دهد.

این گیاهان آپارتمانی به سرعت رشد می نمایند

بسیاری از افراد می خواهند گیاهان آن ها سریع رشد کرده و همیشه گل داشته باشد. در این مطلب از خبرنگاران به معرفی گیاهان آپارتمانی که سریع رشد می کنند می پردازیم.

گیاهان آپارتمانی که سریع رشد می کنند

افرادی که گل های طبیعی زیادی را در خانه خود نگهداری می کنند از حس بهتری برخوردار هستند. بنابراین دوست دارند گیاهان آن ها به سرعت رشد کنند.

گیاه گندمی یا عنکبوتی

گیاه گندمی یکی از سریع ترین گیاهان آپارتمانی در رشد کردن است و می تواند تا یک متر رشد کند. اما چرا به آن عنکبوتی می گویند؟ برگ های افشان و نازک گندمی علت نامگذاری این گیاه است و ظاهر آن بسیار شبیه به عنکبوت است و یک گیاه راحت برای مبتدیان است.

پتوس از گیاهان آپارتمانی که سریع رشد می کنند

یکی دیگر از گیاهان سریع الرشد پتوس است که احتمالا در مورد آن زیاد شنیده اید. می توانید از دوستانتان یک قلمه کوچک از آن را بگیرید و در عرض چند هفته به یک گلدان بزرگ تبدیل کنید. پوتوس می تواند در جاهای کم نور نیز به رشد خود ادامه دهد و با خاصیت روندگی خود یک طاق سرسبز برای شما به وجود بیاورد.

آلوئه ورا

اگر به دنبال گیاهان آپارتمانی با رشد سریع هستید که علاوه بر زیبایی برای اعضای خانواده نیز مفید باشد، پیشنهاد ما به شما گیاه آلوئه ورا است . آلوئه ورا گیاهی با شرایط نگهدای آسان است که در مکان های کم نور نیز رشد می کند اما با نور زیاد رشد بهتری دارد و دارای برگ های گوشتی با ترشح زل مانند است که برای مصارف دارویی و زیبایی استفاده می شود.

کراسولا درختی یا گیاه یشم

گیاه یشم یا کراسولا برای دوستداران گل و گیاه بسیار مهم هستند چرا که به سرعت رشد کرده و یک گیاه بالغ میشوند و می توانید از آن ها به عنوان هدیه استفاده کنید. این گیاه مستعد آفات است و به راحتی قابل تشخیص است و می توانید با برخی اسپری های آفت کش یا پنبه آغشته به الکل به مبارزه با آن ها بپردازید. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب بدون مبلمان نشیمن کوچک خود را چیدمان کنید سر بزنید.

دیفن باخیا از گیاهان آپارتمانی که سریع رشد می کنند

این گیاه میتواند تا 2 متر هم رشد کند و گلخانه کوچک شمارا بسیار پر و بزرگ نشان دهد. دیفن باخیا گیاهی زیبا با برگهای کشیده و پهن است که نوار زرد رنگی در حاشیه آنها کشیده شده است. نگهداری از آن کمی دشوار است و توجه کنید که در فاصله بین 2 آبیاری خاک کاملا خشک شود و نور میانه خورشید را نیز دوست دارد.

سانسوریا

چرا خرید گیاه آپارتمانی سانسوریا تا این حد اهمیت دارد؟ سانسوریا از گیاهان خوب تصفیه هوا است. اگر سایز گلدان آن زیاد بزرگ نباشد از پنجره جنوبی چند متر فاصله داشته باشد و یا پشت پنجره شمالی باشد و زمانی که خاک آن خشک شد به آن آب بدهید بعد از یک سال پاجوش می زند و حسابی خوشحالتان می کند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب تنها با یک چیز اتاق خواب تان را مدرن کنید را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 6 مهر 1401 بروزرسانی: 6 مهر 1401 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 2190

به "این گیاهان آپارتمانی به سرعت رشد می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این گیاهان آپارتمانی به سرعت رشد می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید