بازدید پرهیزکار از اردوی تیم فوتسال زیر 20 سال و سالن های ارومیه

به گزارش مجله استخدام جدید، داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال با حضور در ارومیه، از سالن های فوتسال این شهر و نیز اردوی تیم زیر 20 سال ایران نیز بازدید کرد.

بازدید پرهیزکار از اردوی تیم فوتسال زیر 20 سال و سالن های ارومیه

به گزارش مجله استخدام جدید و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال که برای حضور در جلسه و پیگیری روند پیش روی میزبانی مسابقات قهرمانی فوتسال زیر 20 سال آسیا به تبریز سفر نموده بود، شب گذشته (یکشنبه) وارد ارومیه شد.

رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال ضمن حضور در اردوی بازیکنان تیم زیر 20 سال کشورمان، از سخت افزار و سالن های فوتسالی شهر ارومیه نیز بازدید کرد. در این بازدید، وی به همراه میلانی رئیس سازمان ورزش شهرداری ارومیه، سالن های 6 هزار نفری غدیر، سه هزار نفری شهدای آهن دوست و دو هزار نفری شهید باکری خانه جوان ارومیه را جهت میزبانی های آینده کشورمان از مسابقات آسیایی مورد بازدید قرار دادند.

این بازدید پس از اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا به کشورهای عضو، برای کسب میزبانی مسابقات مرحله مقدماتی قهرمانی فوتسال بزرگسالان آسیا که در آبان امسال برگزار می گردد و در راستای آنالیز شرایط میزبانی ارومیه به عنوان یکی از شهرهای مورد نظر کمیته فوتسال برای معرفی به AFC صورت گرفت.

پرهیزکار در گفت وگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال درباره حضور در جمع بازیکنان تیم فوتسال زیر 20 سال ایران در ارومیه گفت: در ابتدا به شما و کادر فنی زحمتکش تیم خسته نباشید می گویم. از مسئولان ارومیه هم کمال تشکر را بابت میزبانی شایسته این اردو دارم.

وی ادامه داد: در مسابقات قهرمانی زیر 20 سال آسیا، میزبانی را که بسیار امر مهمی است، در اختیار داریم. بی تردید در زمین مسابقه باید با هدف کسب قهرمانی همه کوشش خود را به کار بگیرید. ما هم در خارج از زمین مسابقه همه حمایت خود را انجام می دهیم تا شما با تمرکز کامل درخواست های کادر فنی کاربلد خود را به اجرا درآورید. تنها یک ماه تا مسابقات باقی مانده و چهار مرحله اردوی دیگر پیش روی شماست. باید از هم اکنون خود را در مسابقات ببینید و به همان اندازه روی تمرینات متمرکز باشید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 189

به "بازدید پرهیزکار از اردوی تیم فوتسال زیر 20 سال و سالن های ارومیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید پرهیزکار از اردوی تیم فوتسال زیر 20 سال و سالن های ارومیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید